اخبار دانشگاه - آرشیو

چهاردهمین مراسم دفاعیه رشته حقوق در مقطع کارشناسی برگزار شد

چهاردهمین مراسم دفاعیه رشته حقوق با عنوان "حق و تکلیف والدین بر تربیت فرزند و ارتباط آن با حریم خصوصی او" در روز چهارشنبه 15 آبان از ساعت 14 تا 16 در سالن کنفرانس دانشگاه امام صادق(ع)- پردیس خواهران برگزار شد.

ادامه مطلب

جلسه دوم کارگاه تخصصی "spss" برگزار شد

کارگاه تخصصی "spss" با تلاش دفتر مطالعات و تحقیقات دانشجویی- حوزه معاونت پژوهشی و فناوری و انجمن علمی دانشجویی معارف اسلامی و علوم تربیتی در روز دوشنبه 13 آبان 92 از ساعت 13- 10 در اداره انفورماتیک دانشگاه امام صادق(ع)- پردیس خواهران برگزار شد.

ادامه مطلب

برگزاری نشست تخصصی به مناسبت گرامیداشت روز ملی خانواده

دفتر مطالعات و تحقیقات علمی حوزه معاونت پژوهشی و فنآوری دانشگاه امام صادق(ع) پردیس خواهران با همکاری انجمن علمی فقه و حقوق خانواده ایران اقدام به برگزاری نشست تخصصی « حقوق و تکالیف متقابل زوجین » با حضور آقایان دکتر مهرپور محمد آبادی و دکتر روشن در روز چهارشنبه 8 آبان 92 نمود.

ادامه مطلب

برگزاری دوره آموزش ضمن خدمت با عنوان اصول ارزشیابی و عملکرد کارکنان

نظر به ارتقاء سطح دانش پرسنل بویژه مدیران ارشد و میانی روز یکشنبه 5 آبان 92 به مدت 6 ساعت دوره ضمن خدمت با عنوان اصول ارزشیابی و عملکرد کارکنان جهت آشنایی بیشتر با استانداردهای ارزیابی ، در سالن کنفرانس پردیس خواهران برگزار گردید.

ادامه مطلب

برگزاری مراسم ویژه سالگرد تاسیس دانشگاه و دانش آموختگی

مراسم بیست و چهارمین سالگرد تاسیس پردیس خواهران دانشگاه امام صادق علیه السلام و نوزدهمین جشن دانش آموختگی، مقارن با ایام خجسته قربان تا غدیر در روز دوشنبه 29 مهر همزمان با میلاد پرنور امام هادی (ع) در سالن شهدای گمنام پردیس خواهران برگزار شد.

ادامه مطلب