اخبار دانشگاه - آرشیو

کارگاه تربیت کودک

به گزارش روابط عمومی پردیس خواهران، کارگاه آشنایی با شیوه های تخصصی تربیت کودک براساس آموزه های روان شناسی به منظور افزایش سطح آگاهی و اطلاعات دانشجویان توسط مرکز مشاوره معاونت دانشجویی و فرهنگی پردیس خواهران دانشگاه امام صادق (علیه السلام) برگزار شد.

ادامه مطلب

اردوی کاشان

به گزارش روابط عمومی پردیس خواهران، دانشجویان در اردوی زیارتی ـ سیاحتی کاشان که به همت معاونت دانشجویی و فرهنگی پردیس خواهران دانشگاه امام صادق(علیه السلام) برگزارشد، پس از زیارت امامزاده علی بن محمد باقر (علیه السلام)، از تپه های سیلک، آبشار نیاسرخانه بروجردی ها بازدید و در مراسم سنتی گلاب گیری مشهد اردهال شرکت کردند.

ادامه مطلب

کارگاه نشانه‌ - معنا‌شناسی در قرآن کریم

به گزارش روابط عمومی پردیس خواهران، کارگاه دانش افزایی بخش زبان عربی با عنوان «نشانه‌ - معنا‌شناسی در قرآن کریم» با هدف ارتقای سطح علمی استادان و اعضای هیئت علمی با سخنرانی دکتر نصیحت پیرامون بیان مفاهیم و کلیاتی در خصوص نشانه و معناشناسی و تحلیل محتوای نشانه و معناشناسی «سوره القارعه و داستان حضرت یوسف(علیه السلام)» برگزار شد.

ادامه مطلب

تقدیر از معاون پیشین پژوهشی و فناوری

به گزارش روابط عمومی، ریاست پردیس خواهران طی مراسمی در جمع کارکنان و اعضای هیئت علمی در روز دوشنبه 27 اردیبهشت از خدمات دکتر فائزه عظیم زاده اردبیلی در طول دوران مسئولیتشان به عنوان معاون پژوهشی و فناوری تقدیر و تشکر به عمل آورد و ضمن آرزوی موفقیت روزافزون برای ایشان از مدیران این حوزه خواستار پیگیری ادامه روند فعالیت ها تا معرفی معاون پژوهشی جدید در آینده نزدیک شد.

ادامه مطلب

کارگاه یادگیری مشارکتی

کارگاه یادگیری مشارکتی به همت مرکز مشاوره معاونت فرهنگی و دانشجویی پردیس خواهران دانشگاه امام صادق (علیه السلام) برگزار شد.

ادامه مطلب

تجلیل از مقام شامخ استادان

مراسم تجلیل از مقام استاد و بزرگداشت روز معلم با حضور ریاست و استادان پردیس خواهران و حجت الاسلام و المسلمین دکتر مهدوی ریاست و دکتر محمّد زاده معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه امام صادق(علیه السلام) به همت معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی پردیس خواهران برگزار شد.

ادامه مطلب