آرشیو اخبار

نتیجه مسابقه

شما می توانید با شرایط زیر در مسابقه با صادقانه ها -که هر ماه برگزار می گردد- شرکت کرده و با پاسخ مناسب خود جایزه ای دریافت نمایید.

ادامه مطلب

اردوی پیش دانشگاهی

نشست پیش دانشگاهی کارشناسی سال 90 ، نشست پیش دانشگاهی کارشناسی ارشد سال 90، نشست پیش دانشگاهی کارشناسی ارشد سال 89،

ادامه مطلب

نشست با مسئولان مدارس

نشست هم اندیشی مدیران مدارس برتر تهران با یاد و نام حماسه حسینی و در عزای سالار رسالت دین و عالم آل نبی با عزمی جزم تر از پیش و باهدف احیای رسالت آن بزرگواران در عرصه تعلیم و تربیت در پردیس خواهران برگزار گردید

ادامه مطلب

اردوی شناخت

اردوی یک روزه شناخت داوطلبان کارشناسی 92 پردیس خواهران دانشگاه امام صادق(ع) با حضور بیش از 230 دانش آموز برگزار شد.

ادامه مطلب

بازدید

بازدید دانش آموزان دبیرستان پرفسور حسابی تهران، بازدید دانش آموزان دبیرستانهای معارف صدری شهرستان خمین و محلات ، بازدید دانش آموزان دبیرستان معارف صدرای کرج، بازدید دانش آموزان دبیرستان امام صادق (ع)، بازدید دانش آموزان دبیرستان صدرای قزوین، بازدید دانش آموزان دبیرستان صدرای اراک، بازدید دانش آموزان پیش دانشگاهی حضرت خدیجه (س) شهر ری،

ادامه مطلب

عصرانه نشاط

اداره امور فرهنگی هر ساله همزمان با پایان امتحانات سال تحصیلی، اقدام به برگزاری نشست صمیمانه "عصرانه نشاط" می­نماید.

ادامه مطلب

پذیرش داوطلبان کارشناسی و کارشناسی ارشد سال 92

گزینش و پذیرش داوطلبان کارشناسی که در سامانه دانشگاه امام صادق (علیه‌السلام) ثبت نام کرده بودند، پایان یافت. در این گزینش که با توجه به شرایط معدل علمی سه سال دبیرستان صورت می‌گیرد، از تاریخ 16 تیر ماه آغاز شد و تا 17 مرداد ماه ادامه یافت.

ادامه مطلب

بیانات مقام معظم رهبری در مناسبتها

یک گام به سمت خدا بردارید، خدای متعال شما را به خود نزدیک میکند. آن کسانی که به حقیقت، به معنویت، به خدا و به دین پشت کرده‌اند، خدای متعال از روی رأفت و رحمت، آنها را دعوت میکند و فرا میخواند؛ این لطف و رحمت الهی است.

ادامه مطلب