آرشیو اخبار

نشست با عنوان "نقش تزکیه در فهم متون" برگزار شد

نشست با عنوان "نقش تزکیه در فهم متون" برگزار شد

نشست انجمن علمی دانشجویی فلسفه و کلام اسلامی با موضوع " نقش تزکیه در فهم متون" از سوی دفتر مطالعات و تحقیقات دانشجویی حوزه معاونت پژوهشی و فناوری با حضور دکتر طیبه کرمانی، فوق دکترای فلسفه تطبیقی و عضو هیات علمی دانشگاه تهران در روز شنبه 16 آبان 94 از ساعت 14-13 در مصلای پردیس خواهران برگزار شد.

ادامه مطلب

برگزاری اردوی دماوند ویژه اعضای فعال انجمن

با مساعدت ریاست محترم دانشگاه، اردوی یک روزه دماوند ویژه شرکت کنندگان مسابقه سیره رضوی و اعضای فعال انجمن های علمی دانشجویی از سوی دفتر مطالعات و تحقیقات دانشجویی حوزه معاونت پژوهشی و فناوری در روز پنج شنبه 23 مهر 94 از ساعت 7 تا 17 برگزار شد.

ادامه مطلب

گام نهایی مسابقه کتابخوانی سیره رضوی

مرحله دوم مسابقه سیره رضوی با محوریت فرهنگ معاشرت در خانواده بر پایه قرآن و سیره رضوی به صورت پرسش و پاسخ و با حضور داوران مسابقه خانم ها دکترمهدوی، دکتر عظیم زاده و دکتر دیالمه، اعضای هیات علمی پردیس خواهران و 70 نفر از دانشجویان رشته های مختلف پردیس در روز شنبه 25 مهر 94 از ساعت 30/12 تا 14 در مصلای پردیس برگزار شد

ادامه مطلب

ترجمه و شرح دایرةالمعارف ادیان فِرم منتشر شد

جلد اول کتاب "ترجمه و شرح دایرةالمعارف ادیان فِرْم" چهل و هفتمین اثری است که به ویراستاری علمی دکتر سیده مژگان سخایی استادیار دانشگاه امام صادق(ع) پردیس خواهران و به همت دفتر نشر آثار علمی حوزه معاونت پژوهشی و فناوری و نشر میزان منتشر گردید.

ادامه مطلب

روش کاربرد مفاهیم علوم اسلامی در علوم انسانی و حوزه های میان رشته ای؛ موثر در شرکت های دانش-بنیان

کارگاه «روش کاربرد مفاهیم علوم اسلامی در علوم انسانی و حوزه های میان رشته ای؛ موثر در شرکت های دانش بنیان» توسط پردیس خواهران دانشگاه امام صادق(علیه السلام) در «اولین همایش ملی جایگاه کاربردی علوم انسانی و حوزه های میان رشته ای در توسعه شرکت های دانش بنیان» برگزار می شود.

ادامه مطلب

تجلیل از مقام علمی بنیانگذار دانشگاه امام صادق(علیه السلام)

در اختتامیة سومین کنگره و دومین جایزة جهانی بین المللی علوم انسانی اسلامی، از مقام علمی و مدیریتی مرحوم حضرت آیت الله مهدوی کنی(رحمة الله علیه) در حضور خانوادۀ ایشان و جمعی از اهالی و استادان علوم انسانی تجلیل به عمل آمد.

ادامه مطلب