اردوی پیش دانشگاهی

۲۱ مرداد ۱۳۹۲ | ۰۳:۳۴ کد : ۲۱ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۴۱۳
نشست پیش دانشگاهی کارشناسی سال 90 ، نشست پیش دانشگاهی کارشناسی ارشد سال 90، نشست پیش دانشگاهی کارشناسی ارشد سال 89،

نشست پیش دانشگاهی کارشناسی سال 90

نشست پیش دانشگاهی پذیرفته شدگان کارشناسی ورودی سال 90 با اعلام نتایج نهایی اداره گزینش پردیس خواهران روزهای شنبه 19/6/90 (ویژه دانشجویان شهرستانی) و یکشنبه 20/6/90 (ویژه دانشجویان تهرانی) برگزار گردید. این نشست به همت اداره گزینش و همکاری معاونتهای آموزشی، دانشجویی و فرهنگی، منابع انسانی و پشتیبانی  و روابط عمومی برگزار گردید.

نخستین روز اهداف و سیاستگذاریها، مقررات و آشنایی داوطلبان با بیانات ریاست محترم دانشگاه، معاونت آموزشی و مدیر گزینش بیان شد و در پایان دانشجویان شهرستانی همراه والدین جهت ثبت نام و بازدید از اقدامتگاه به محل آن مراجعه نمودند.

روز دوم که ویژه دانشجویان تهرانی بود پس از آگاهی و آشنایی داوطلبان در اداره آموزش، از ایشان ثبت نام به عمل آمد. از دیگر برنامه های این مراسم والدین از محل نگارخانه دانشگاه بازدید کردند و روابط عمومی توضیحات لازم را در طی این بازدید ارائه دادند. مدیر کل امور دانشجویی و فرهنگی نیز نشستهای جداگانه‏ای با اولیای دانشجویان داشتند و طی آن از تسهیلات و رفاه و فعالیتهای این حوزه سخن گفتند.

لازم به ذکر است از میان 12500 داوطلب متقاضی 2000 نفر از سوی سازمان سنجش به دانشگاه معرفی شدند که از آن میان 100 نفر داوطلب در 4 رشته حقوق، معارف اسلامی و علوم تربیتی، فلسفه و کلام اسلامی و فقه وحقوق اسلامی برای سال تحصیلی 91 -90 پذیرفته شدند.

 

 

نشست پیش دانشگاهی کارشناسی ارشد سال 90

روز دوشنبه 21/6/90 نشست پیش دانشگاهی پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد رشته حقوق خانواده در سال 90 به منظور تأکید و تبیین اهداف و ارزشهای دانشگاه و برنامه و ضوابط آموزشی و پژوهشی گروه بهمت اداره‏ی گزینش و تقدیر از این پذیرفته شدگان برگزار شد.

در این مراسم که باحضور ریاست محترم پردیس خواهران برگزار شد خانم دکتر موسی زاده معاون آموزشی، خانم عموشا مدیر کل آموزش  و خانم دکتر اسدی مدیر گروه و به همراهی کارشناس گروه و مدیر گزینش حضور یافتند و هر یک از مسؤولان بنابر مسؤولیت خویش به تبیین برنامه ها و اهداف دانشگاه پرداختند.

تأکید بر قدرشناسی از موقعیت بدست آمده برای این عزیزان، حفظ و تحکیم معیارهای گزینش در پذیرش و فراموش نکردن تکلیف پیشرفت علمی و معنوی در مدت تحصیلی در دوره‏ی ارشد، حفظ خلوص نیت در این روند و مسیر توجه به اهداف متعالی، همراهی با مسئولان در اصلاح و پیشرفت برنامه‏های دانشگاه از جمله مواردی بوده که مقام ریاست و دیگر مسئولان در این جلسه بیان داشتند.

 

نشست پیش دانشگاهی کارشناسی ارشد سال 89

روز سه شنبه 23/6/89  از ساعت 10 صبح نشست پیش دانشگاهی دانشجویان کارشناسی ارشد ورودی 89 رشته حقوق خانواده و مدیریت آموزشی با حضور ریاست پردیس خواهران، معاونت آموزشی و مدیران گروه و مدیر گزینش وروابط عمومی برگزار گردید. این نشست که هر ساله پیش از آغاز کلاسها و سال جدید تحصیلی برای پذیرفته شدگان هر دوره برگزار می‏گردد به منظور آشنایی بیشتر پذیرفته شدگان با قوانین آموزشی، پژوهشی و دانشجویی دانشگاه و فضا و امکانات این واحد و معارفه با اساتید گروه صورت می گیرد. سپس ثبت نام از ایشان به عمل می‏آید.

در این جلسه ابتدا سرکار خانم دکتر موسی زاده معاونت محترم آموزشی و تحصیلات تکمیلی ضمن خیر مقدم و نامگذاری این کد به نام «کد فطر» به معنای شکوفایی در ارتباط با محتوای رشته های کارشناسی ارشد و میان رشته ای بودن رشته های پردیس خواهران و تلفیق آن با معارف اسلامی توضیح دادند و کارشناسان هر گروه، آماری از ابتدا تا کنون پذیرفته شدگان و موضوعات دفاعیه آنها را بیان کردند.

در پایان ریاست محترم پردیس خواهران ضمن خوش آمد، از دانشجویان خواستند همگام با دیگر دانشجویان دانشگاه امام صادق (ع) در تهذیب نفس و علم آموزی بر تلاش خویش بیفزایند و کمال بهره گیری را در دوران تحصیل از امکانات موجود اعم از اساتید مبرز و نیز امکانات فراهم شده در دانشگاه را داشته باشند . در پایان نشست پس از پذیرایی، دانشجویان به اداره ثبت نام مراجعه کردند.

 


نظر شما :