بازدید

۲۱ مرداد ۱۳۹۲ | ۰۳:۳۱ کد : ۱۸ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۵۵۲
بازدید دانش آموزان دبیرستان پرفسور حسابی تهران، بازدید دانش آموزان دبیرستانهای معارف صدری شهرستان خمین و محلات ، بازدید دانش آموزان دبیرستان معارف صدرای کرج، بازدید دانش آموزان دبیرستان امام صادق (ع)، بازدید دانش آموزان دبیرستان صدرای قزوین، بازدید دانش آموزان دبیرستان صدرای اراک، بازدید دانش آموزان پیش دانشگاهی حضرت خدیجه (س) شهر ری،

بازدید دانش آموزان دبیرستان پرفسور حسابی تهران    

جمعی از دانش‏آموزان دبیرستان پرفسور حسابی شهر تهران در پردیس خواهران حضور یافتند. این برنامه به منظور آشنایی دانش آموزان با فعالیت‌های علمی پژوهشی این پردیس در 22 آبان ماه 90 برگزار شد. در این دیدار مسئول روابط عمومی و مدیر گزینش، درباره رشته‌های موجود در پردیس، نحوه پذیرش، دورنمای تحصیلی و شغلی هریک از رشته‌ها، ویژگی‌های خاص دانشگاه، موفقیت‌های علمی و پژوهشی توضیحات مبسوطی ارائه نمودند.

این برنامه پس از بازدید از کتابخانه و لابراتوار، با نثار فاتحه در مزار شهدای گمنام و پذیرایی خاتمه یافت.

 

بازدید دانش آموزان دبیرستانهای معارف صدری شهرستان خمین و محلات  

جمعی از دانش‏آموزان دبیرستان معارف صدرای خمین و محلات در پردیس خواهران حضور یافتند. این برنامه به منظور آشنایی دانش آموزان با فعالیت‌های علمی پژوهشی پردیس خواهران در بیست و سوم مهرماه برگزار شد. در این دیدار مسئول روابط عمومی و مدیر گزینش، درباره رشته‌های موجود در پردیس، نحوه پذیرش، دورنمای تحصیلی و شغلی هریک از رشته‌ها، ویژگی‌های خاص دانشگاه، موفقیت‌های علمی و پژوهشی توضیحات مبسوطی ارائه نمودند. همچنین بسته‌های هدیه حاوی نشریه پیام صادق، ویژه داوطلبان، و فیلم معرفی دانشگاه به حاضرین اهدا شد.

دانش آموزان و مسئولان همراه، پس از بازدید از کتابخانه و لابراتوار، با نثار فاتحه در مزار شهدای گمنام و دعای فرج پردیس دانشگاه امام صادق (ع) را ترک کردند.

 

بازدید دانش آموزان دبیرستان معارف صدرای کرج

 جمعی از دانش‏آموزان دبیرستان معارف صدرای نظرآباد کرج در پردیس خواهران حضور یافتند. این برنامه به منظور آشنایی دانش آموزان با فعالیت‌های علمی پژوهشی پردیس خواهران در چهارده آبان برگزار شد. در این دیدار مسئول روابط عمومی و مدیر گزینش،  درباره رشته‌های موجود در پردیس، نحوه پذیرش، دورنمای تحصیلی و شغلی هریک از رشته‌ها، ویژگی‌های خاص دانشگاه، موفقیت‌های علمی و پژوهشی توضیحات مبسوطی ارائه نمودند.

این بازدید پس از بازدید از کتابخانه و لابراتوار، با نثار فاتحه در مزار شهدای گمنام و پذیرایی خاتمه یافت.

 

بازدید دانش آموزان دبیرستان امام صادق (ع)

روز یکشنبه 14/9/89 تعداد 30 نفر از دانش آموزان دبیرستان امام صادق (ع) بهمراه مسئولین دبیرستان جهت آشنایی با فعالیتهای پژوهشی – علمی دانشگاه به دانشگاه مراجعه نمودند. روابط عمومی و مدیر گزینش فعالیتهای دانشگاه، رشته‏های موجود، موفقیتها و نحوه ورود به دانشگاه را توضیح دادند. دانش آموزان پس از بازدید از مرکز اطلاع رسانی و لابراتوار از کتابخانه و مرکز اسناد دانشگاه دیدن کردند و از نزدیک با کتب تحقیقی مربوطه آشنا شدند این بازدید 2 ساعت بطول انجامید.   

 

بازدید دانش آموزان دبیرستان صدرای قزوین

روز یکشنبه 30/8/89 تعداد 32 نفر از دانش‏آموزان دبیرستان صدرای قزوین به همراه مسؤول از پردیس خواهران دانشگاه امام صادق (ع) بازدید نمودند. ابتدا ضمن خیر مقدم، روابط عمومی از فعالیت‏های علمی – پژوهشی عملکرد، رشته‏های موجود و موفقیتهای دانشگاه صحبت کردند در خصوص میان رشته‏ای بودن و اهمیت دو زبانه بودن و استفاده بهینه از رایانه در امر پژوهش و نشریات توضیحاتی دادند و مسؤول گزینش نیز در خصوص نحوه انتخاب رشته‏های این دانشگاه و مصاحبه علمی عقیدتی توضیحاتی دادند. دانش آموزان در پایان از لابراتوارهای انگلیسی و عربی و کتابخانه دیدن نمودند.

 

بازدید دانش آموزان دبیرستان صدرای اراک

تعداد 42 نفر دانش آموزان و مسئولان دبیرستان صدرا شهرستان اراک روز چهار‌شنبه 5/8/89 برای آشنایی از دانشگاه امام صادق (ع) پردیس خواهران دیدار نمودند.  در این دیدار ابتدا روابط عمومی توضیحاتی در خصوص تأسیس، رشته‏های موجود در دانشگاه و اینکه تنها خانمهای متعهد و متخصص در این دانشگاه تدریس، تحقیق و فعالیت می‏کنند، دادند. سپس خانم مهدوی مدیر گزینش در خصوص چگونگی گزینش دانشجویان صبحت نمودند و به سوالات دانش‏آموزان در مورد نحوه  پذیرش و رتبه و تراز این دانشگاه پاسخ دادند. دانش آموزان از لابراتوار، کتابخانه بازدید نمودند و با قرائت فاتحه به روح پاک شهدا در مزار شهدای گمنام این بازدید خاتمه یافت.

 

بازدید دانش آموزان پیش دانشگاهی حضرت خدیجه (س) شهر ری

تعداد 40 نفر از دانش آموزان پیش دانشگاهی دبیرستان حضرت خدیجه شهرستان شهرری روز ‌شنبه 11/2/89  برای آشنایی از دانشگاه امام صادق (ع) پردیس خواهران دیدار نمودند در این دیدار لابراتوار ، کتابخانه و مزار شهدای گمنام مورد بازدید قرار گرفت. در ابتدا روابط عمومی دانشگاه در مورد ویژگیهای دانشگاه و دستاوردهای علمی آن صحبت نمود سپس خانم مهدوی مدیر گزینش در خصوص چگونگی گزینش صحبت کرد در پایان بازدید در اتاق فیلم کارشناسان گروههای علمی در زمینه رشته‌های دانشگاه ، اهداف رشته‌ها و آینده شغلی و چگونگی ادامه تحصیلات صحبت کردند این دیدار با پذیرایی از گروه بازدید کننده خاتمه پذیرفت.


نظر شما :