نشست با مسئولان مدارس

۲۱ مرداد ۱۳۹۲ | ۰۳:۳۳ کد : ۲۰ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۵۵۰
نشست هم اندیشی مدیران مدارس برتر تهران با یاد و نام حماسه حسینی و در عزای سالار رسالت دین و عالم آل نبی با عزمی جزم تر از پیش و باهدف احیای رسالت آن بزرگواران در عرصه تعلیم و تربیت در پردیس خواهران برگزار گردید

نشست هم اندیشی مدیران مدارس برتر تهران با یاد و نام حماسه حسینی و در عزای سالار رسالت دین و عالم آل نبی با عزمی جزم تر از پیش و باهدف احیای رسالت آن بزرگواران در عرصه تعلیم و تربیت در پردیس خواهران برگزار گردید.

 

دهمین نشست مدیران دبیرستان‏های برتر تهران، روز یکشنبه 17 دی ماه 1391 برگزار شد. این نشست به منظور آشنایی مدیران این مدارس با اهداف و سیاستهای پردیس خواهران دانشگاه امام‏صادق (علیه السلام) و نزدیک‏تر شدن آراء مسئولان تعلیم و تربیت به یک‏ ترتیب داده شد. اهم رئوس برنامه‌های این نشست که با حضور 30 نفر از مدیران و مشاوران مدارس و مسئولان دانشگاه برگزار شد، به شرح زیر است:

-          سخنرانی مدیر روابط عمومی، خانم دکتر "طاهره محسنی" به منظور تعلم و تربیت، اهمیت رشته علوم انسانی و تبیین رسالت پردیس

-          سخنرانی ریاست محترم پردیس خواهران، سرکار حاجیه خانم مهدوی در خصوص اهداف و سیاستهای پردیس خواهران

-          سخنرانی خانم دکتر تحریری، معاون راهبردی منابع انسانی معاونت ریاست جمهوری با عنوان مدیریت دانش و آموزش

-          سخنرانی خانم دکتر شفیعی، دانش آموخته کد 85 مدیریت آموزشی با عنوان مدیریت دانش و آموزش

-          پخش کلیپ مصاحبه با دانش آموختگان موفق

-          سخنرانی مدیر گزینش، خانم مهدوی جهت بیان شرایط پذیرش دانشجو در پردیس خواهران و بیان اهداف رشته‌ها.

 

 

نشست هم اندیشی مدیران مدارس برتر تهران با عنوان "ضرورت جهاد علمی" در پردیس خواهران برگزار گردید.

 

نهمین نشست مدیران دبیرستان‏های برتر تهران، روز دوشنبه 26 دی ماه 1390 برگزار شد. این نشست به منظور آشنایی مدیران این مدارس با اهداف و سیاستهای پردیس خواهران دانشگاه امام‏صادق (علیه السلام) و نزدیک‏تر شدن آراء مسئولان تعلیم و تربیت به یک‏ ترتیب داده شد. اهم رئوس برنامه‌های این نشست  که با حضور 40 نفر از مدیران و مشاوران مدارس و مسئولان دانشگاه برگزار شد، به شرح زیر است:

-          سخنرانی مدیر روابط عمومی، خانم دکتر "طاهره محسنی" به منظور بیان ضرورت جهاد علمی، اهمیت رشته علوم انسانی و تبیین رسالت پردیس

-          سخنرانی خانم میرزایی، دانش آموخته کد 83 مدیریت آموزشی با عنوان مدیریت تعارض

-         سخنرانی خانم رحمانی، دانش آموخته کد 86 مدیریت آموزشی با عنوان شناسایی عوامل توانمندسازی معلمان با تأکید بر آموزه‏های اسلامی

-          پخش کلیپ مصاحبه با دانش آموختگان موفق

-          سخنرانی دو نفر از مدیران مدارس موفق تهران

-          سخنرانی مدیر گزینش، خانم مهدوی جهت بیان شرایط پذیرش دانشجو در پردیس خواهران و بیان اهداف رشته‌ها.

 

هشتمین نشست مدیران دبیرستان‏های برتر تهران، روز دوشنبه 13 دی ماه 1389 در پردیس خواهران دانشگاه امام صادق (ع) برگزار شد.


این نشست همه ساله در سالروز قیام زنان مسلمان میهن اسلامی به منظور آشنایی مدیران مدارس دخترانه برتر تهران با دانشگاه امام‏صادق (ع) و اهداف آن برقرار می­شود، امسال با حضور 46 نفر از مدیران و مشاوران مدارس و مسئولان دانشگاه برگزار شد.

دکتر"صدیقه مهدوی" عضو هیأت علمی دانشگاه امام صادق (ع) در این نشست در کارگاهی با عنوان تبیین مهندسی علوم انسانی اسلامی سخنرانی کرد و از رسالت دانشگا، اهمیت علوم انسانی، آسیب شناسی محتوایی علوم انسانی و راهکار اساسی برای حل این بحران گفت.

حاجیه خانم مهدوی، ریاست پردیس خواهران دانشگاه امام صادق (ع) بعد از برگزاری کارگاه، برقراری اینگونه نشست‏ها را در نزدیک‏تر شدن آراء مسئولان تعلیم و تربیت به یکدیگر و نیز بهره‏مندی نسل آینده از رهنمودهای مثبت مسئولان مؤثر دانست و از همه میهمانان حاضر خواست طرح‏های ویژه تربیتی خود را برای گرفتن نتیجه مفیدتر با دیگر همفکران خود در میان بگذارند.

در انتهای نشست "مهدیه مهدوی" مدیر گزینش دانشگاه امام صادق(ع)پردیس خواهران  از مدیران مدارس خواست تا در معرفی دانش آموزان ممتاز علاقمند برای مصاحبه پیش از برگزاری آزمون سراسری و ثبت نام اینترنتی دانشگاه امام صادق (ع) با دانشگاه برنامه ریزی کنند.

 

 


نظر شما :