ارائه نتایج طرح ارزیابی عملکرد پردیس بر اساس مدل تعالی سازمانی

۲۲ آذر ۱۳۹۴ | ۱۰:۲۱ کد : ۹۲۳ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۵۲۷
گزارش نهایی طرح ارزیابی عملکرد پردیس با حضور رییس، معاونان، مدیران و اعضای مرکز برنامه‌ریزی و ارزیابی راهبردی پردیس ارائه شد.

 

گزارش نهایی طرح ارزیابی عملکرد پردیس با حضور رییس، معاونان، مدیران و اعضای مرکز برنامه‌ریزی و ارزیابی راهبردی پردیس ارائه شد.

به گزارش روابط عمومی پردیس، این طرح با هدف بهبود سیستم و بر اساس مدل تعالی با تأکید بر توانمند‌سازی سازمانی (رهبری، کارکنان، خط‌مشی و راهبردها و شراکت‌ها و منابع) و با استفاده از روش آمیخته (mixed research) تحت نظارت علمی مقصود فراستخواه، عضو هیئت علمی موسسة پژوهشی و برنامه‌ریزی آموزش عالی، توسط تیم تعالی در مرکز برنامه‌ریزی راهبردی پردیس خواهران دانشگاه امام صادق(علیه‌السلام) صورت پذیرفت.

از جمله نقاط قوت این طرح که از بهمن1392 آغاز شد و در اردیبهشت 1394 پایان یافت، می‌توان به مشارکت نمایندگان حوزه های مختلف پردیس، چند جانبه نگری، وارد کردن متغیرهای مناسب بر اساس رسالت پردیس (مانند اعتماد سازمانی و سنجش ارزش‌های حاکم بر سازمان)، استفاده از رویکرد آمیخته (کیفی و کمّی) با ابزارهای مختلف مصاحبه، مشاهده و پرسشنامة برخاسته از زمینه اشاره نمود.

همچنین نتایج این طرح بر اساس ویژگی‌های پردیس خواهران بازطراحی شده که به مدل بومی منجر شده است.

شایان ذکر است در پایان ارائة این گزارش،  مدعوین به بررسی و گفتگو پیرامون نتایج طرح تعالی سازمانی در پردیس پرداختند و  مقرر شد استفاده از نتایج این طرح در برنامه‌ریزی سال آیندة پردیس مدنظر قرار گیرد.


نظر شما :