الگوی نوین دانشگاه اسلامی در اندیشة آیت الله مهدوی‌کنی(ره)

۲۲ آذر ۱۳۹۴ | ۱۶:۴۰ کد : ۹۲۱ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۵۰۸
همایش تخصصی الگوی نوین دانشگاه اسلامی در اندیشة آیت الله مهدوی‌کنی(ره) همزمان با هفته پژوهش، روز دوشنبه 23 آذر، در دانشگاه امام صادق(علیه‌السلام) ـ پردیس خواهران برگزار می¬شود.

 

 

همایش تخصصی الگوی نوین دانشگاه اسلامی در اندیشة آیت الله مهدوی‌کنی(ره) همزمان با هفته پژوهش، روز دوشنبه 23 آذر، در دانشگاه امام صادق(علیه‌السلام) ـ پردیس خواهران برگزار می­ شود.

دکتر صدیقه مهدوی‌کنی دبیر علمی این همایش در گفتگو با روابط عمومی پردیس ضمن اعلام این خبر گفت: این همایش به‌منظور حفظ و اشاعة معارف و علوم حاصل از عمر آن عالم ربانی، نقد و بررسی نظرهای برجای مانده، مدیریت تجارب دریافت‌شده از آن عالم فرزانه و ارائة الگوی عملی به منظور رشد و بالندگی آیندگان برگزار خواهد شد.

دبیر علمی همایش الگوی نوین دانشگاه اسلامی در اندیشة آیت الله مهدوی‌کنی(ره) در ادامه افزود: در این همایش، حجت الاسلام و المسلمین دکتر سعید مهدوی‌کنی، رییس و دکتر عادل پیغامی معاون پژوهشی دانشگاه امام صادق(علیه‌السلام) از ساعت 9 الی 12 در سالن آمفی تئاتر دانشگاه امام صادق(علیه‌السلام) پردیس خواهران به سخنرانی و تعدادی از استادان نیز به ارائة مقاله در این زمینه می‌پردازند.

حضور علما، فضلا، اندیشمندان، دانشجویان و علاقه مندان در این همایش آزاد است و افراد می توانند با مراجعه به آدرس تهران، میدان صنعت، بلوار فرحزادی، خیابان شهید طاهرخانی در مراسم حضور یابند.


نظر شما :