پیام رئیس پردیس دانشگاه به مناسبت هفته دفاع مقدس

۳۱ شهریور ۱۳۹۴ | ۰۶:۵۵ کد : ۸۴۵ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۴۰۰
هفتۀ دفاع مقدس، هفته ای در گذر ایام نیست، واژه ای در حصار تنگ زمان نیست؛ فصلی است در بی­زوال­ترین تقویم های ابدی. آنجا که زمان، خود نیز کرانه ای محدود دارد. ملت ما با دفاع مقدس خویش، حصار تنگ زمان را شکستند و دیوارۀ کوتاه ایام را درنوردیدند و از آن سوی مرزهای سبز توحید، گلستانی از شهادت را هدیه آوردند. شهدای گمنام صحن پردیس خواهران دانشگاه امام صادق(علیه السلام) تنها به منظور حفظ اسلام و اطاعت از ولی امر مسلمین از جان و مال و حتی نام خود گذشتند. بیایید از الگوهای بزرگ زندگی همچون شهدای انقلاب و دفاع مقدس درس بگیریم و همواره در خط ولایت فقیه حرکت کنیم.

هفتۀ دفاع مقدس، هفته ای در گذر ایام نیست، واژه ای در حصار تنگ زمان نیست؛ فصلی است در بی­ زوال­ ترین تقویم های ابدی. آنجا که زمان، خود نیز کرانه ای محدود دارد. ملت ما با دفاع مقدس خویش، حصار تنگ زمان را شکستند و دیوارۀ کوتاه ایام را درنوردیدند و از آن سوی مرزهای سبز توحید، گلستانی از شهادت را هدیه آوردند. شهدای گمنام صحن پردیس خواهران دانشگاه امام صادق(علیه السلام) نیز تنها به منظور حفظ اسلام و اطاعت از ولی امر مسلمین از جان و مال و حتی نام خود گذشتند. بیایید از الگوهای بزرگ زندگی همچون شهدای انقلاب و دفاع مقدس درس بگیریم و همواره در خط ولایت فقیه حرکت کنیم.

تقارن سی و پنجمین سالگرد هفتۀ دفاع مقدس با روز عرفه و عید سعید قربان و همچنین ولادت با سعادت دهمین گلبرگ آسمانی، آیینۀ عصمت، هادی امّت، اسوۀ مجد و شرافت، حضرت امام هادی(علیه السلام)، بر معنویت آن افزوده است. این ایام فرخنده را به ساحت مقدس حضرت بقیة ا... الاعظم (عجل الله)، رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی خامنه ای(مد ظله العالی)، ملت شریف ایران و جامعۀ دانشگاهی به ویژه استادان، دانشجویان و کارکنان پردیس خواهران دانشگاه امام صادق(علیه السلام) تبریک عرض می کنم.

                                                                              قدسیه مهدوی

رییس پردیس دانشگاه امام صادق(علیه السلام)

 


نظر شما :