راهنمای آزمون معارف اسلامی ورود به مقطع کارشناسی ارشد

۲۴ فروردین ۱۳۹۴ | ۰۹:۱۱ کد : ۷۲۳ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۴۶۸
راهنمای آزمون معارف اسلامی جهت داوطلبین کارشناسی ارشد فروردین 94

باسمه تعالی

راهنمای آزمون معارف اسلامی ورود به مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته دانشگاه امام صادق (علیه السلام )  پردیس خواهران

فروردین 1394

داوطلبان گرامی

با عرض سلام و آرزوی توفیق ، امید است با یاری خداوند متعال و با آرامش خاطر در آزمون شرکت نموده و با موفقیت کامل آن را پشت سر گذارید. برای هر چه بهتر برگزار شدن آزمون جاری ، به نکات ذیل توجه فرمایید.

  1. آزمون راس ساعت 8:30 صبح روز چهارشنبه 94/01/26 طبق برنامه زمانی آغاز می گردد و لازم است داوطلبان حداقل30دقیقه قبل از شروع آزمون در محل حضور داشته باشند. درب ورودی سالن  15 دقیقه قبل از شروع آزمون بسته خواهد شد.
  2. داوطلبان هنگام استقرار در صندلی خود، نخست باید شماره صندلی خود را با شماره مندرج در کارت ورود به جلسه مطابقت نموده و در مکان اعلام شده مستقر گردند.
  3. انتقال پاسخنامه و برگ سوالات به بیرون سالن آزمون مجاز نیست . داوطلبان پس از اتمام آزمون کلیه برگه ها را تحویل مسئول مربوط خواهند داد.
  4. پاسخ سؤال ها باید منحصراً با خودکار مشکی و یا آبی در داخل دفترچه پاسخنامه نگاشته شود.
  5. در نگهداری کارت ورود به جلسه آزمون تا اتمام جلسه ، دقت لازم به عمل آید و در پایان آزمون کارت ورودی تحویل شود . چنانچه داوطلبی در حین آزمون از ادامه آن منصرف شود می بایست با هماهنگی مراقب سالن جلسه را ترک و اوراق خود را تحویل دهد.
  6. هرگونه ایجاد ارتباط با سایر داوطلبان در سرجلسه امتحان تخلف به شمار آمده و درصورت مشاهده، داوطلب از ادامه امتحان محروم خواهد شد.
  7. محل برگزاری آزمون ، سالن امتحانات دانشگاه امام صادق (ع) – پردیس خواهران طبقه 6، ضلع شرقی می باشد.(درب ورودی شمارة 8 )

                                 برنامه و مواد آزمون  رشته های  مدیریت آموزشی و حقوق خانواده

ردیف

مواد آزمون

ساعت آزمون

مدت آزمون

1

اندیشه اسلامی

9:30-8:30

60 دقیقه

2

زبان انگلیسی

10:30-9:30

60 دقیقه

زبان عربی

3

فقه - اصول فقه

12:45-10:45

120دقیقه

 

نظر شما :