ثبت نام مقطع کارشناسی سال 1395 دانشگاه امام صادق(علیه السلام) پردیس خواهران تا 15 اردیبهشت تمدید شد.

۲۳ آذر ۱۳۹۴ | ۰۹:۰۰ کد : ۶۱۸ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۴۹۳
داوطلبان گرامی می توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی زیر اقدام به ثبت نام کنند.

داوطلبان گرامی می توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی زیر اقدام به ثبت نام کنند.

http://gzn1.isu.ac.ir/

باسمه تعالی

تذکر بسیار مهم1: لطفا قبل از ورود به صفحه ثبت نام کارت ملی و کارنامه دیپلم و پیش‌دانشگاهی را همراه داشته باشید.
 
تذکر بسیار مهم2: چنانچه پس از تکمیل فرم ثبت نام و انتقال به درگاه پرداخت هزینه ثبت نام ، موفق به دریافت رمز عبور نشدید ثبت نام شما تکمیل نشده و باید مجددا به سامانه ثبت نام مراجعه و با کد ملی خود وارد شوید.
 

شرایط و ضوابط پذیرش دانشجو در دانشگاه امام صادق (علیه‌السلام)

دانشگاه امام صادق (علیه‌السلام)، بر اساس اهداف متعالی خود و با امتیاز وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برای سال تحصیلی 96-95 در دوره‌های کارشناسی ویژه خواهران به شرح ذیل دانشجو می‌پذیرد:

1-    آشنایی با رشته‌های دانشگاه:

ب ) رشته‌های تحصیلی در مقطع کارشناسی ـ ویژه خواهران:

ردیف

رشته تحصیلی

مقطع تحصیلی

نوع دیپلم

حداکثر ظرفیت(نفر)

1

فقه و حقوق اسلامی

کارشناسی (لیسانس)

کلیه رشته‌های نظری

50

2

فلسفه ‌و کلام اسلامی

کارشناسی (لیسانس)

کلیه رشته‌های نظری

50

3

معارف اسلامی و علوم تربیتی

کارشناسی (لیسانس)

کلیه رشته‌های نظری

50

4

حقوق

کارشناسی (لیسانس)

کلیه رشته‌های نظری

50

 

 2-    مراحل ثبت‌نام و شرایط آن:

          الف) شرایط داوطلبان: کلیه داوطلبان می‌بایست علاوه بر شرایط عمومی آزمون سراسری دارای شرایط زیر نیز باشند:

1-  تدین به دین مبین اسلام و مذهب شیعه اثنی عشری

2-  التزام به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و ولایت مطلقه فقیه

3-  متولد سال 1374 و بعد از آن؛ تحصیل در حوزه علمیه و مانند آن تاثیری در شرط سنی ندارد.

4-  برخورداری از سلامت و توانایی جسمی و روانی

5-  داشتن گواهی دیپلم و پیش‌دانشگاهی و شرکت در یکی از گروه‌های آزمایشی ریاضی و فنی، علوم تجربی و علوم انسانی آزمون سراسری

         ب) نحوه ثبت‌نام: ثبت نام در دانشگاه امام صادق(علیه السلام) دو مرحله دارد که انجام هر دو مرحله ضروری است:

1-  ثبت نام در آزمون سراسری و انتخاب گزینه علاقمندی به دانشگاه امام صادق(علیه السلام) مندرج در آن (به تذکر 2 ذیل بند 3 توجه شود.)

2-  مراجعه به سامانه ثبت‌نام اینترنتی دانشگاه امام صادق(علیه السلام) به نشانی www.isuw.ac.ir  و تکمیل اطلاعات مورد نیاز در آن

 3-    مراحل تکمیل اطلاعات  در سامانه ثبت نام دانشگاه امام صادق(علیه السلام):

داوطلبان پس از ثبت نام در آزمون سراسری و دریافت شماره پرونده آزمون سراسری لازم است با مراجعه به پایگاه اینترنتی دانشگاه قسمت گزینش دانشجو حداکثر تا تاریخ 15 اردیبهشت 1395 به شرح ذیل اقدام به ثبت‌نام نمایند. ضمنا توصیه می‌شود: اولا ثبت‌نام به روزهای آخر اسفندماه موکول نشود و ثانیا اطلاعات لازم قبل از ورود به سامانه ثبت‌نام آماده گردد.

3-1)  وارد نمودن کد ملی داوطلب در قسمت مربوط

3-2)  وارد نمودن مشخصات فردی، معدل‌های کتبی و کل دیپلم، آدرس دقیق منزل داوطلب، نام و کد مرکز پیش‌دانشگاهی و دبیرستان، مندرج در بالای کارنامه تحصیلی داوطلب و ...

3-3)  پرداخت اینترنتی هزینه ثبت‌نام به مبلغ115/000  ریال در سامانه ثبت‌نام

3-4)  دریافت رمز عبور و کد رهگیری در پایان ثبت‌نام و یادداشت آن

تذکر1: چنانچه داوطلبان پس از تکمیل ثبت نام و واریز هزینه آن، موفق به دریافت رمز عبور و کد رهگیری نشوند، ثبت‌نام آنها تکمیل نشده است و باید دوباره جهت ثبت‌نام به سامانه مراجعه نمایند.

تذکر2: داوطلبانی که قبل از آغاز ثبت‌نام آزمون سراسری اقدام به ثبت‌نام در دانشگاه امام صادق(علیه السلام) می‌نمایند لازم است از تاریخ 29 بهمن لغایت 15 اردیبهشت 95 با وارد کردن کد ملی و رمز عبور مجددا وارد سامانه ثبت‌نام دانشگاه شده و شماره پرونده آزمون سراسری خود را ثبت نمایند.

4-    مرحله آزمون شفاهی:

پس از ثبت‌نام داوطلبان در آزمون سراسری و سپس در سامانه ثبت‌نام گزینش دانشگاه امام صادق(علیه السلام)، گزینش دانشگاه از میان داوطلبان معرفی شده چند برابر ظرفیت توسط سازمان سنجش آموزش کشور برای شرکت در آزمون شفاهی دعوت به عمل می‌آورد. در این مرحله صلاحیت‌های عمومی و علمی داوطلبان مورد بررسی قرار می‌گیرد. اصلی‌ترین معیارهای علمی پذیرش که به صورت جدی در مرحله آزمون شفاهی مورد بررسی قرار می‌گیرند، عبارتند از معدل کتبی دیپلم و نمره کل آزمون سراسری. لذا بالاتر بودن این دو عامل به معنای کسب امتیاز بیشتر در صلاحیت‌های علمی داوطلب می‌باشد که قدرت رقابت وی با دیگر داوطلبان را افزایش می‌دهد.

تذکر: داوطلبان معرفی شده سازمان سنجش به دانشگاه با ضرایب خاص مربوط به این دانشگاه تعیین می‌شوند. این ضرایب در دروس زبان و ادبیات فارسی(4)، معارف اسلامی(4)، زبان عربی(4)، زبان خارجی(2) و در سایر دروس همان ضرایب آزمون سراسری می‌باشد.

5-    انتخاب رشته و اعلام نتایج:

5-1)  ثبت‌نام و قبولی در این دانشگاه محدودیتی برای داوطلب در انتخاب رشته‌های آزمون سراسری ایجاد نمی‌کند و در صورت پذیرش در این دانشگاه، رشته قبولی داوطلب در آزمون سراسری نیز پا برجا بوده و داوطلب می‌تواند از میان آن دو رشته پذیرفته‌شده، رشته و دانشگاه مورد علاقه خود را انتخاب نماید

5-2)   انتخاب رشته این دانشگاه در مرحله آزمون شفاهی صورت می‌پذیرد. لذا نیازی به انتخاب رشته‌های این دانشگاه، هنگام انتخاب رشته‌ در آزمون سراسری نیست.

5-3)    اعلام نتایج نهایی پذیرفته‌شدگان اواخر شهریورماه از طریق پایگاه اینترنتی www.isuw.ac.ir (خواهران) اعلام خواهد شد.

6-    اطلاعات و تذکرات مهم:

6-1)  طول دوره آموزشی کارشناسی خواهران حدود 4/5 سال و به صورت تمام وقت روزانه می‌باشد و در طول تحصیل لازم است دانشجویان ضوابط و مقررات دانشگاه را رعایت نمایند.

6-2)  با توجه به اینکه رشته‌های تحصیلی دانشگاه ماهیتاً تلفیقی است، لذا ضرورتاً تعداد زیادی از دروس حوزوی و علوم اسلامی همراه با دروس دانشگاهی و زبان‌های عربی و انگلیسی (یا فرانسه) در سطح مکالمه کامل و فهم متون به دانشجویان ارائه می‌شود.

6-3)  تشکیل گرایش‌های اعلام شده در رشته‌های تحصیلی، در صورتی ممکن خواهد بود که تعداد دانشجویان واجد شرایط هر گرایش، با توجه به ضوابط دانشگاه به حد نصاب لازم برسد.

6-4)  هزینه تحصیل از دانشجویانی که مطابق ضوابط دانشگاه فارغ‌التحصیل ‌شوند دریافت نمی‌شود و صرفاً دانشجو بطور رسمی متعهد می‌شود که پس از پایان دوره آموزشی به میزان نیمی از مدت تحصیل خود را با نظر دانشگاه در داخل یا خارج دانشگاه (در پاره‌ای از موسسات دولتی یا غیردولتی) خدمت نماید و فقط در مواردی از قبیل انصراف،‌ اخراج یا انتقال، هزینه‌های طول تحصیل خود را به دانشگاه پرداخت نماید.

6-5) به خواهران دانشجوی واجد شرایط، اقامتگاه (خوابگاه)‌ تعلق می‌گیرد.

6-6) به منظور آشنایی بیشتر با دانشگاه، نسخه الکترونیکی نشریه پیام صادق در پایگاه اینترنتی گزینش دانشگاه به آدرس gzn.isu.ac.ir بارگذاری شده و داوطلبان از این طریق می‌توانند فایل pdf آن را دریافت نمایند.

6-7) پاسخ به سؤالات داوطلبان از طریق تماس با اداره گزینش پردیس خواهران  6 - 22131875  است. همچنین نشانی پستی گزینش دانشگاه به شرح زیر است:

 

پردیس خواهران: تهران - شهرک قدس - بلوار شهید فرحزادی - خیابان شهید طاهرخانی- دانشگاه ‌امام‌صادق (علیه السلام) گزینش خواهران - شماره نمابر (فاکس):02122065437      صندوق پستی 14655-111

 

 

 


نظر شما :