اعطای حکم اساتید مشاور انجمن‌های علمی دانشجویی

۰۳ مهر ۱۴۰۲ | ۰۸:۳۳ کد : ۴۷۶۷ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۱۵۶

جلسه اعطای حکم اساتید مشاور انجمن‌های علمی دانشجویی در روز دوشنبه 27 شهریور  با حضور رئیس محترم پردیس، سرپرست معاونت دانشجویی فرهنگی،  مدیر و کارشناس اداره امور فرهنگی، کارشناس طرح و برنامه، اساتید مشاور و مدیران گروه‌های  علمی آموزشی برگزار گردید.

در این جلسه ضمن تشکر از فعالیت‌های ارزشمند و اثرگذار انجمن‌های علمی دانشجویی در پیشبرد اهداف علمی و آموزشی پردیس خواهران؛ به اهداف شکل‌گیری و فعالیت انجمن‌های علمی دانشجویی، نحوه انتخاب دبیران انجمن‌ها و همچنین انتخاب اساتید مشاور با توجه به آیین‌نامه انجمن‌های علمی دانشجویی اشاره شد و گزارشی از فعالیت‌های 7 انجمن علمی دانشجویی پردیس خواهران در سال 1401 ارائه گردید.

تولید محتوای دیجیتال و فعالیت در زمینه نشریات دانشجویی و برنامه‌ریزی آن‌ها بر اساس قالب‌های موجود در دستورالعمل اجرایی جشنواره بین‌المللی حرکت و همچنین تلاش برای جذب دانشجویان خلاق در عضویت انجمن‌های علمی، از موارد مهم مطرح شده در این جلسه است.

در ادامه ضمن اشاره به نقش مهم استاد مشاور در راهنمایی و هدایت دانشجویان در راستای فعالیت‌های انجمن، بر لزوم تعامل و همکاری میان انجمن‌ها با یکدیگر و سایر دانشگاه‌ها تأکید شد.

تعیین سازو کار خلاقیت برای دانشجویان جهت شرکت در جشنواره حرکت و مرزبندی برای گروه‌های آموزشی و فعالیتهای انجمن‌های علمی نیز از موارد مطرح شده در این جلسه است.

در پایان ضمن تقدیر و تشکر از حضور فعال اساتید مشاور سابق و ارائه نظرات و پیشنهادات اساتید محترم مشاور و مدیران گروهای آموزشی در زمینه هر چه بهتر شدن فعالیتهای آنان، احکام مجاهدت  اساتید جدید تقدیم حضور گردید.


( ۱ )

نظر شما :