گزارش جلسه هم اندیشی معاونت دانشجویی فرهنگی دانشگاه امام صادق(ع) پردیس خواهران با مسئولان بسیج دانشجویی

۲۹ شهریور ۱۴۰۲ | ۰۹:۳۴ کد : ۴۷۶۲ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۲۹۳

جلسه هم‌اندیشی مسئولین اداره امور فرهنگی با حضور رئیس پردیس خواهران، سرپرست معاونت دانشجویی فرهنگی، مدیر و کارشناسان فرهنگی و مسئولین بسیج دانشجویی اعم از مسئول دانشجویی تهران بزرگ، مسئول  بازرسی ناحیه، مسئول خواهران، مسئول فرهنگ سازی و مسئول پژوهش در روز دوشنبه 20 شهریور ماه 1402 برگزار گردید.

در ابتدای جلسه مدیر فرهنگی ضمن خوش‌آمدگویی به حضار، به مسائل مربوط به تشکل بسیج و پیشنهادهای مختلف در زمینه برگزاری انتخابات سالانه مسئول بسیج و همچنین نحوه فعالیتهای این تشکل بر مبنای اهداف و رسالت اصلی دانشگاه، بیانات مقام معظم رهبری و تربیت بسیجی معتقد پرداخت و در پایان نیز تودیع و تشکر از فرزانه کریمیان، مسئول سابق بسیج پردیس  و معارفه زهرا کریم‌آبادی، مسئول جدید بسیج دانشجویی صورت پذیرفت.

در ادامه سرپرست معاونت دانشجویی فرهنگی نیز به تبیین اهداف و برنامه‌های بسیج دانشجویی در راستای بیانیه رسالت دانشگاه و راهبردهای مقام معظم رهبری در دانشگاه و توجه به بعد علمی دانشجویان پرداخت.

 سپس ریاست محترم پردیس نیز  به ضرورت پیشرفت ابعاد اخلاقی و رفتاری در کنار تفکر بسیجی اشاره کرد و به تربیت بسیجی تحصیلکرده متدین و با اخلاق به عنوان فاکتور مهم دانشجوی بسیجی و بسیجی پروری بر اساس اهداف دانشگاه تأکید نمود.


نظر شما :