جلسه هم اندیشی اساتید قرآنی با هدف آشنایی با معارف حیاتی قرآن کریم

۲۹ شهریور ۱۴۰۲ | ۰۹:۲۳ کد : ۴۷۶۱ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۱۶۹

جلسه هم اندیشی اساتید قرآنی در روز دوشنبه 27 شهریور  با حضور  سرپرست معاونت دانشجویی فرهنگی،  مدیر فرهنگی، کارشناس طرح و برنامه و اساتید و مدرسان قرآنی برگزار گردید.

از آنجاکه طرح تدبر در قرآن کریم؛ طرحی با رویکرد آموزشی و فرهنگی است و به قصد فراهم سازی زمینه ارتباط همگان با معارف حیاتی قرآن کریم و فهم منسجم و هماهنگ هر سوره به عنوان یک طرح اثرگذار در حوزه قرآنی مطرح است؛ لذا در این جلسه ضمن تشکر از فعالیت‌های ارزشمند مدرسان این طرح، گزارشی نیز از برگزاری دوره‌های حفظ و تدبر قرآن در حیطه فعالیتهای کانون قرآن و عترت دانشجویی از ابتدای تشکیل کانون قرآن و عترت در سال 1400 ارائه گردید و برنامه‌ریزی‌های لازم برای ادامه روند اجرای طرح در سال تحصیلی پیش رو انجام شد.

همچنین با توجه به ضرورت و اهمیت فعالیتهای قرآنی و نیازسنجی و آسیب‌شناسی در این حوزه و همچنین به منظور تعامل نظر و هم‌اندیشی بیشتر، دکتر سلیمانی‌فر به عنوان استاد مشاور کانون قرآن و عترت دانشجویی  معرفی شد.

در ادامه مدرسان محترم ضمن معرفی خود، گزارشی از فعالیتهای تدریس در حوزه حفظ و تدبر قرآن ارائه نمودند که در این خصوص پیشنهادات و نظراتی نیز جهت بهبود و نحوه ادامه و توسعه فعالیت‌ها ارائه گردید.


( ۱ )

نظر شما :