اولین جلسه معارفه دبیران جدید انجمن‌های علمی دانشجویی

۲۰ خرداد ۱۴۰۲ | ۱۳:۱۹ کد : ۴۶۷۱ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۱۲۳

جلسه معارفه دبیران جدید انجمن‌های علمی دانشجویی، با حضور معاون دانشجویی- فرهنگی، مدیر فرهنگی و مسئول طرح و برنامه معاونت مذبور و همچنین با حضور دبیران جدید انجمن علمی دانشجویی در روز سه‌شنبه  16 خرداد 1402 به صورت مجازی  برگزار گردید .

در این جلسه ضمن اشاره به نکات عمومی و قواعد و ضوابط اجرایی مربوط به فعالیتها و برنامه‌های انجمن‌های علمی دانشجویی به تشریح مواردی چون شروع به کار فعالیت انجمن‌ها  بر مبنای برنامه‌ها و آیین‌نامه‌ها، توجه به فعالیت در حیطه تخصصی، اعلام اسامی اساتید مشاور و نحوه ارائه برنامه‌ها و چگونگی ارتباط‌گیری با معاونت و سایر انجمن‌ها و دانشگاه‌ها جهت انجام فعالیتها با توجه به راهبردهای ابلاغی مقام معظم رهبری به دانشگاه امام صادق (ع) پرداخته شد.

در ادامه آیین‌نامه و دستورالعمل جشنواره حرکت توسط دبیران بررسی شد و مواردی چون عملکرد انجمن‌ها و عدم موازی‌کاری و توجه به مباحث تخصصی، همچنین اهداف و نحوه عملکرد در برنامه‌ریزی‌ها و هدف‌گذاری‌های برنامه‌ها مورد مداقه قرار گرفت.

 در پایان به دو وظیفه اصلی مطرح شده توسط مقام معظم رهبری در مراسم رحلت بنیانگذار انقلاب اسلامی امسال شامل یکی ایمان و توجه به کار و دیگر امیدآفرینی در بین جوانانی تاکید شد و لزوم توجه دبیران انجمن به این دو وظیفه مهم مورد یادآوری قرار گرفت.


نظر شما :