تقدیر و سپاس از همراهی همه‏ ی دوستداران حضرت آیت الله مهدوی کنی

۱۹ تیر ۱۳۹۳ | ۰۸:۴۸ کد : ۴۶۳ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۵۱۴
تقدیر و سپاس از همراهی همه‏ ی دوستداران حضرت آیت الله مهدوی کنی

قال امیر المومنین علی (ع): عاشروا الناس عشرةً إن غبتم حَنّوا الیکم و ان فَقَدتّم بکوا علیکم

"با مردم چنان معاشرت کنید که اگر از دیدگان آنها غائب شدید دلتنگتان شوند واگر در میان آنها نبودید بر شما گریه کنند."

محبت مومنان واقعی در قلب بندگان خدا از جنس محبتهای دنیایی نیست. محبتی است از جنس همان محبت خدا؛ وصف ناپذیر برخاسته از عمق وجود آدمها معامله با کالاهای دنیای نیست! همانطور که آنان به خدا عشق می ورزند، مردم را عیال خدا می دانند و محبتشان بی هیچ چشم داشتی در اشکال مختلف بر انسان ها جاری است، مردم نیز آنها را دوست دارند.

 در این چهل روز که او در بستر بیماری آرمیده بود، با تمام وجود مفهوم این محبت دوسویه را دیدیم و درک کردیم، ایمان آوردیم که مردان خدا تنها متعلق به خانواده و دوستانشان نیستند؛ حتی اگر بی هیچ صدا وحرکتی روزها در بستر بیماری باشند ، فراموش نمی شوند . محبتشان صدها دل شکسته را با پای دل نزد خود می کشاند! صدها چشم گریان را با التماس شفا به دیدارش می رساند، صدها زبان دعاگو را شب و روز ملتمسانه برای بهبودش به مناجات و ذکر و توسل وا می دارد. در بذل این محبت مسافت و بعد راه و کهولت سن معنا ندارد؛ عاشقانی از شهرهای دور برای هدیه بهترین دعا و برای سلامت مجددش بر بالین او می آیند و از جانبازان، پاافتادگان و بیماران سخت با تکیه بر عصا، نشسته بر صندلی چرخدار، با هزاران دشواری برای قرائت حمدی خود را به بیمارستان می رسانند و شاگردانش پروانه وار میسوزند و برای شفایش به دامان اهلبیت(ع) عاجزانه متوسل می شوند. عشق مردم به آیه الله مهدوی کنی اینگونه بوده و هست....

 لذا بر خود لازم می دانیم این محبتهای خالصانه را قدر نهیم و از تمامی عزیزان و بزرگواران بویژه رهبر معظم انقلاب، مراجع بزرگوار ، رئیس جمهور، مسئولان کشوری، نمایندگان مجلس شواری اسلامی، روحانیت عالیقدر، اساتید، دانشحویان و کارکنان دانشگاه امام صادق(ع) و مراکز وابسته که در این لحظات سخت با حضورشان، دعایشان، اشکهایشان و کلام دلگرم کننده شان پریشانی ما را به آرامشی مبدل ساختند سپاس صمیمانه مان را تقدیم داریم. چشمهای نگرانمان به دعای مداوم شما برای عافیت کامل حضرت آیت الله مهدوی کنی امیدوار خواهد بود.

                                                                                    قدسیه مهدوی

                                                                                  رئیس پردیس خواهران


نظر شما :