پیام تشکر رئیس پردیس خواهران از عوامل پردیس خواهران

۲۲ اسفند ۱۴۰۱ | ۲۰:۴۲ کد : ۴۵۳۵ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۲۱۳

بِسْمِ ٱللَّهِ ٱلرَّحْمَنِ ٱلرَّحِیمِ

من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق

در آستانه سال نو و ماه مبارک رمضان، چه زیباست درس آموختن از طبیعت، بهار شدن و باز کردن دریچه دل و شادابی معنویت، اخلاق و مهربانی و چه زیباست نیایش‌های سحر و افطار در ایام زیبای بهار و چه زیباست به یاد هم بودن، قدر یکدیگر را دانستن و برای یکدیگر دعا و نیایش کردن. لذا احتراما بدین وسیله ضمن تبریک سال نو و ایام مبارک ماه رمضان خاطرنشان می‌کنم؛ چند سالی است که حوادث تلخ و شیرین فراوانی داشته‌ایم و وقایع بسیاری را از سرگذرانده‌ایم؛ اما با وجود فراز و نشیب‌های بسیار با توکل به ایزد منان و با عنایت و توجه خاصه حضرت ولیعصر روحی و ارواحنا له الفداء و همچنین حضرت امام صادق(علیه السلام)، با جهد و کوشش فراوان سختی‌ها و مشکلات را پشت سر گذاشته‌ایم و با بهره‌گیری از فرصت‌ها، در راه خدمتگزاری به دانشگاه و جامعه اسلامی گام برداشته‌ و همواره در عرصه خدمت به مردم ثابت قدم بوده‌ایم.

به همین مناسبت بر خود واجب می‌دانم تا از زحمات بی‌دریغ و دلسوزانه و بی شائبه همه عوامل و همکاران خدوم دانشگاه امام صادق(ع) پردیس خواهران تشکر و قدردانی نمایم. لذا از اساتید محترم هیأت علمی و مدعو که با تمام توان و پشتکار علمی در مسیر شکوفایی علم و دانش گام برداشته و دانشجویانی با توانمندی علمی بالا، مهذب، با اخلاق، مدیر و مدبر تربیت کرده و رهسپار جامعه علمی کشور نموده‌اند، تشکر و قدردانی نمایم.

همچنین از معاونت‌ محترم آموزشی و کارکنان گرانقدر حوزه مذکور شامل گروه‌ها و بخش‌های علمی، دفتر معاونت، دفتر برنامه‌ریزی، کارگزینی هیأت علمی، اداره آموزش، امور کلاس‌ها تشکر می‌نمایم که بستر و شرایط مساعدی را برای اعتلاء بخش علمی و آموزشی دانشگاه مهیا نموده و نقش موثری در تربیت نیروهای علمی، جوان و انقلابی داشته‌اند.

در ادامه مراتب سپاس و قدردانی خود را از معاونت پژوهشی و فناوری و همه دوایر تابعه شامل اداره کل پژوهش، اداره انفورماتیک، مرکز اسناد و کتابخانه که با تلاش و جدیت فراوان محیط پژوهشی و تخصصی شایسته‌ای را برای رشد و پیشرفت علمی اساتید و دانشجویان فراهم نموده‌اند تا در فضایی مناسب به تحقیق و پژوهش بپردازند اعلام می‌دارم.

همچنین تشکر و قدردانی می‌نمایم از معاونت دانشجویی و فرهنگی و اداره‌های ذیربط آن معاونت شامل اداره امور دانشجویی، اداره امور فرهنگی، اداره اقامتگاه، مرکز مشاوره، واحد درمان، واحد تربیت بدنی که با جدیت و کوشش فراوان در راستای تقویت و اعتلاء فرهنگ دانشگاه و به تبع آن رشد و ارتقاء فرهنگ جامعه اسلامی گام برداشته‌اند.

در ادامه از معاونت منابع انسانی و پشتیبانی و دوایر مربوطه شامل دفتر منابع انسانی، اداره پشتیبانی و فنی و اداره امور مالی و اموال و کلیه همکاران گرانقدری که در امر انبارگردانی و شمارش موجودی‌ها و قفسه چینی کمک و یاری رسانده‌اند، تشکر و قدردانی می نمایم.

همچنین تشکر می‌کنم از اداره طرح و برنامه، گزینش و روابط عمومی که با سعی و کوشش فراوان در برنامه‌ریزی‌ها، هماهنگی‌ها، جذب افراد شایسته و کارآمد و برقراری تعاملات سازنده و اثرگذار گام برمی‌دارند.  

از خداوند متعال برای همه همکاران خدوم دانشگاه امام صادق(ع)- پردیس خواهران، سلامتی، بهروزی، توفیق روز افزون مسئلت دارم. امید است بتوانیم در سال جدید با انسجام کاری بیشتر، همدلی، همفکری و هم‌افزائی برای تحقق آرزوها و آرمان‌های مشترک‌مان در راستای اعتلای جامعه اسلامی و علمی گام برداریم و موفق و موید و پیروز باشیم. ان شاء الله.

قدسیه مهدوی

رئیس پردیس خواهران

 


نظر شما :