عیادت رهبر معظم انقلاب از رئیس مجلس خبرگان رهبری آیت‌الله مهدوی کنی

۱۷ خرداد ۱۳۹۳ | ۱۵:۱۷ کد : ۴۲۲ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۴۵۳
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای عصر پنج شنبه 15 خرداد 1393 با حضور در بیمارستان‌ بهمن از آیت‌الله مهدوی کنی عیادت کردند و در این دیدار در جریان مداوای رییس مجلس خبرگان قرار گرفتند و سلامتی وی را از خداوند متعال مسألت کردند

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای عصر پنج شنبه 15 خرداد 1393 با حضور در بیمارستان‌ بهمن از آیت‌الله مهدوی کنی عیادت کردند و در این دیدار در جریان مداوای رییس مجلس خبرگان قرار گرفتند و سلامتی وی را از خداوند متعال مسألت کردند.

عیادت رئیس جمهور از آیت الله مهدوی کنی

رئیس جمهور دکتر روحانی روز چهار شنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۳  پس از عیادت از آیت الله مهدوی کنی گفت:آیت الله مهدوی کنی از چهره های بنام انقلابی، فرهنگی، علمی و دینی است و در کشور از حمایت همه روحانیت و مردم برخوردارند و مردم و ما همه دعاگو هستیم که انشاء الله سلامت کامل ایشان برگردد و به خدمات خود به مردم و کشور ادامه دهند.

 

انتشار اخبار موثق از خبرگزاری دانا

در پی انتشار اخبار متناقض و بعضا غرض ورزانه از وضعیت سلامتی آیت الله مهدوی کنی از منابع متعدد، همچنین ممنوعیت ورود خبرنگاران محترم به محل بستری ایشان، آخربن اخبار و تصاویر مربوط به معظم له از طریق دفتر ایشان توسط خبرگزاری دانا http://danakhabar.com/  منتشر می شود.

به گزارش خبرگزاری دانا بنا به آخرین اظهار نظر تیم پزشکی، در وضعیت آیت الله مهدوی کنی بهبود نسبی حاصل شده است، هر چند پزشکان هنوز نسبت به تاثیر ایست قلبی روی مغز و دیگر اعضای اساسی بدن به قطعیت نرسیده اند و جهت بررسی این مساله فرایند کاهش داروهای بیهوشی آغاز کرده اند.

با توجه به حساسیت بیماری های عفونی در این دوره از مداوا، تیم پزشکی از نزدیکان و عیادت کنندگان خواسته است از حضور در بیمارستان خودداری کنند.

بیت حضرت آیت الله مهدوی کنی ضمن تشکر از همکاری و تلاش صمیمانه بیمارستان بهمن، از عموم مومنان و علاقمندان تقاضای دعای خیر و انفاق به نیابت از حضرت ولی عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف را دارند.

از زمان بستری شدن ایشان شماری از مسوولان کشوری و لشکری طی دو روز گذشته با حضور در بیمارستان بهمن تهران از آیت الله محمد رضا مهدوی کنی رییس مجلس خبرگان رهبری عیادت کرده اند.

 


نظر شما :