حضور داوطلبان در اردوی شناخت در پردیس خواهران

۱۶ شهریور ۱۴۰۱ | ۱۱:۵۳ کد : ۴۱۰۴ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۱۰۲۷

اردوی شناخت ویژه داوطلبان مقطع کارشناسی با حضور رئیس محترم و مسئولان پردیس خواهران و همچنین داوطلبان و خانواده‌های محترم آنان در روز چهارشنبه ۱۶ شهریور در مصلای پردیس خواهران برگزار شد.

در ابتدای مراسم دکتر رحمانی، مدیر گزینش ضمن عرض خوشامدگویی به داوطلبان گرامی و والدین آنان، به تبیین اهداف و رسالت‌های دانشگاه پرداخت و در همین راستا نحوه انتخاب و گزینش دانشجویان را بر اساس اهداف عالیه دانشگاه تشریح نمود.

در ادامه دکتر زهره موسی زاده، عضو هیأت علمی پردیس خواهران ضمن تاکید بر اهمیت رشته‌های علوم انسانی و به تبع آن لزوم توجه ویژه به آن، به ویژگی‌ها و نقاط متمایز این دانشگاه با مراکز علمی دیگر در عرصه‌های مختلف آموزشی، پژوهشی و فرهنگی پرداخت و در همین راستا به ذکر موفقیت‌های علمی دانشجویان این دانشگاه و کسب رتبه‌های برتر در انواع آزمون‌های علمی چون آزمون‌های مقاطع تحصیلات تکمیلی، الپیادها، آزمون‌های وکالت و قضاوت اقدام نمود. وی در ادامه به معرفی ظرفیت‌های آموزشی، پژوهشی و فرهنگی دانشگاه پرداخته و امکانات فیزیکی و کالبدی دانشگاه را توصیف کرد.

سپس به منظور آشنایی هر چه بیشتر داوطلبان با اساتید و محیط‌های آموزشی، امکان بازدید از اماکن آموزشی و ملاقات با اساتید برای داوطلبان فراهم گردید و در حین آن، خانم خوش تقاضا، مشاور مبرز دانشگاه به ارائه توضیحاتی در خصوص نحوه رفتار و تعامل با دانشجویان به والدین پرداخت و به سوالات آنان در این زمینه پاسخ داد.


( ۱۸ )

نظر شما :