مراسم ترحیم بانوی فاضله و مهربان، مرحومه شکوه سرخه‌ای همزمان با سومین روز شهادت حضرت اباعبدالله الحسین(ع) برگزار شد

۲۰ مرداد ۱۴۰۱ | ۱۳:۱۱ کد : ۴۰۴۹ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۳۲۶

مراسم ترحیم بانوی مومن و مهربان، مرحومه شکوه سرخه‌ای همزمان با سومین روز شهادت سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) با حضور رئیس محترم پردیس خواهران، خانواده محترم ایشان، اساتید معزز و کارکنان گرامی در سالن شهید مطهری پردیس خواهران برگزار شد.

در این مراسم ضمن پخش روضه‌هایی به مناسبت سومین روز شهادت امام حسین (ع) و یاران باوفایشان، جهت شادی روح تازه سفر کرده، آیاتی چند از کلام الله مجید قرائت گردید. در ادامه دکتر طاهره محسنی، عضو هیأت علمی پردیس خواهران ضمن عرض تسلیت به مناسبت سالروز شهادت امام سجاد (ع)، این مصیبت را خدمت خانواده معزز مرحومه بانو شکوه سرخه‌ای به ویژه رئیس محترم پردیس خواهران تسلیت عرض نمود و علو درجات را از خداوند متعال برای آن بانوی فاضله مسئلت نمود. وی همچنین به بیانات امام سجاد (ع) اشاره نمود و مصیبت‌هایی را که هر روز به انسان می‌رسد از دیدگاه ایشان تبیین نمود.

وی در ادامه با توجه به بیانات ارزشمند امام سجاد (ع) به سخت‌ترین زمان‌هایی که هر انسان با آن مواجه می‌گردد اشاره کرد و آنان را شامل ملاقات با ملک الموت، ورود به قبر و برانگیخته شدن در قیامت برشمرد.

در پایان رئیس محترم پردیس خواهران ضمن تشکر و قدردانی از همه عزیزانی که با حضور در مراسم آن بانوی مومن و مهربان و ارسال پیام‌های تسلیت، ابراز همدردی نموده‌اند، بیان کرد: برگزاری مراسم‌های ترحیم جلسات تذکری برای همه کسانی است که از نعمت حیات بهره‌مند هستند و می‌توانند از این نعمت در جهت انجام کار نیک و خشنودی خدای متعال گام برداشته و فرصت محدود دنیا را برای ذخیره توشه‌ آخرت مغتنم شمارند.

 


نظر شما :