آغاز سال نو با ویژه برنامه فاطمی مزین شد

۱۸ فروردین ۱۳۹۳ | ۲۳:۳۱ کد : ۳۹۳ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۵۴۷
براساس سنت حسنه اسلامی ایرانی و به منظور تجدید دیدار در سال جدید و بهره گیری از بیانات ریاست محترم پردیس خواهران، وپژه برنامه آغاز سال جدید فاطمی با حضور ریاست محترم پردیس خواهران، اساتید،کارمندان و دانشجویان در روز دوشنبه 18 فروردین 93 از ساعت 10:30 الی 12 در مصلای پردیس خواهران برگزار شد.

در این مراسم سرکارحاجیه خانم مهدوی، ریاست محترم پردیس خواهران ضمن تبریک سال نو، به اهمیت نقش زنان در خانه و خانواده اشاره کردند و در این زمینه به اصلاح نگرش ها در زندگی  و توجه به سبک زندگی  اسلامی تآکید فرمودند. ایشان در ادامه مخاطبان را به لزوم داشتن اهداف والا در زندگی و برخورداری از رهنمودهای مربیانی شایسته و بایسته و داشتن برنامه ریزی و مدیریت  در دوره های مختلف زندگی رهنمود نمودند. حاجیه خانم مهدوی با تاکید بر فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص نامگذاری سال 93 ،‌ کلیه مستمعین را به عزم ملی و مدیریت جهادی در انجام امور علمی- پژوهشی و فرهنگی دعوت کردند.

در ادامه مراسم، خانم دکتر میرغفوریان، معاون محترم دانشجویی فرهنگی و خانم  دکتر محسنی، مدیر محترم روابط عمومی به مناسب سالروز شهادت بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا(س) به فضائل اخلاقی آن بانو اشاره کردند و درباره  مسئولیت خطیر زنان شیعه در زمینه ترویج حجاب و عفاف سخنرانی نمودند.


نظر شما :