قرارگاه اندیشه ورزان؛ هم‌اندیشی دبیران و مسئولان فعال انجمن‌های علمی دانشجویی، کانون‌ها و تشکل‌های دانشجویی

۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ | ۱۱:۵۸ کد : ۳۹۱۱ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۳۵۵

اولین جلسه حضوری هم‌اندیشی دبیران کانون، تشکل و انجمن‌های علمی دانشجویی پردیس خواهران دانشگاه امام صادق(علیه‌السلام) در روز دوشنبه 19 اردیبهشت 1401 با حضور معاونت دانشجویی فرهنگی، مدیر امور فرهنگی، کارشناسان فرهنگی و طرح و برنامه معاونت برگزار گردید .

در ابتدای جلسه کارشناس فرهنگی گزارشی از روند فعالیت‌های انجمن‌های علمی دانشجویی ارائه نمود. سپس مدیر فرهنگی ضمن تشکر از  فعالیت‌ها و برنامه‌های متنوع دانشجویان در دوران مجازی و حضوری خواستار همکاری و همیاری بیش از پیش دبیران با یکدیگر در راستای اجرای برنامه‌های مشارکتی شد.

در ادامه جلسه دکتر حاجی عموشا، معاون دانشجویی فرهنگی به دانشجویان توصیه نمود:همواره در کسوت سربازان گمنام امام زمان (عج) به‌ صورت نظام‌مند، در راستای نیازسنجی و رفع مسائل دانشگاه و امور تراز انقلاب اسلامی بکوشید تا بتوانید یکپارچه و متحد در پیشبرد اهداف دانشگاه و نظام، گام بردارید.

سپس در زمینه‌هایی چون برقراری تعادل میان برنامه های مجازی و حضوری، جلب مشارکت حداکثری دانشجویان، هدایت برنامه‌ها به سمت مباحث کارآفرینی، نشریات و تولیدات داخلی و عدم تمرکز صرف بر روی نشست‌ها و کارگاه های تئوریک تعامل و اتفاق نظر صورت پذیرفت.

در پایان برخی از دانشجویان نقطه نظرات خود را مطرح نمودند و مقرر شد جلسات هم اندیشی به صورت ماهیانه برای تعامل بیشتر برگزار شود.


نظر شما :