دیدار صمیمانه حوزه معاونت پژوهشی با ریاست محترم پردیس خواهران

۳۰ فروردین ۱۴۰۱ | ۱۲:۲۸ کد : ۳۸۷۴ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۳۹۸

دیدار صمیمانه حوزه معاونت پژوهشی با ریاست محترم پردیس خواهران با حضور مدیران گروه‌ها و بخش‌های علمی در روز یکشنبه  28 فروردین در سالن شهید مطهری برگزار شد.‌

در ابتدای نشست خانم معصومی مدیر کتابخانه و مرکز اسناد پردیس خواهران به ارائه گزارشی از اقدامات و برنامه‌های عملیاتی اجرا شده در کتابخانه طی سال 1400 به خصوص خدمات ویژه‌ای که در ایام کرونا به کاربران ارائه شده است، پرداخت. وی در همین راستا به رضایت‌مندی کاربران از خدمات ارائه شده و بازخوردهای مثبت آنان  اشاره کرد و در ادامه به  اهم برنامه‌های توسعه‌ای سال 1401 پرداخت.

 در ادامه دکتر برنائی، مدیر انفورماتیک و مرکز اسناد به ارائه گزارشی از برنامه‌های عملیاتی، ‌پروژه‌های اجرا شده و خدمات ارائه شده  در سال 1400 پرداخت و برنامه‌های توسعه‌ای اداره انفورماتیک برای سال 1401 را تبیین نمود .

سپس مدیران دفاتر اداره کل پژوهش، به تشریح اهم فعالیت‌های صورت گرفته در سال گذشته و برنامه‌های توسعه‌ای 1401 مبادرت کردند.

همچنین در ادامه دکتر صدیقه مهدوی کنی، نایب رییس انجمن علمی فقه و حقوق خانواده ایران به ارائه گزارشی از  اقدامات و برنامه‌های انجام شده طی سال 1400 پرداخت .

در ادامه سرکار خانم دکتر صفاری‌نیا، معاون محترم پژوهش و فناوری ضمن قدردانی از زحمات همکاران حوزه معاونت پژوهشی،  به ارائه توضیحات تکمیلی در خصوص برنامه‌های توسعه‌ای حوزه و چالش‌های موجود در این عرصه پرداخت. 

در پایان رئیس محترم پردیس خواهران ضمن تشکر از عوامل و دست‌اندرکاران حوزه پژوهش، اقدامات و فعالیت‌های این حوزه را در سال‌های اخیر به ویژه در ایام کرونا بسیار مفید و موثر دانست و از همه مسئولان و مدیران تقاضا نمود تا با همکاری و همراهی هر چه بیشتر به رفع چالش‌ها و دغدغه‌های موجود بپردازند و ان‌شاء‌الله موثرتر از پیش گام بردارند.


نظر شما :