اعطای احکام اساتید مشاور انجمن‌های علمی دانشجویی با حضور رئیس محترم پردیس خواهران

۲۹ فروردین ۱۴۰۱ | ۰۸:۳۰ کد : ۳۸۶۸ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۴۲۷

همزمان با میلاد کریم اهل بیت امام حسن مجتبی (علیه السلام)، جلسه ارائه گزارش عملکرد انجمن‌های علمی دانشجویی پردیس دانشگاه امام صادق علیه السلام با حضور ریاست محترم پردیس و جمعی از مدیران گروه‌های علمی و اساتید مشاور در روز یکشنبه ۲۸ فروردین ماه ۱۴۰۱ در سالن بانو امین برگزار گردید.

در ابتدای جلسه مدیر اداره امور فرهنگی ضمن خوش آمدگویی و ابراز تشکر از اساتید محترم مشاور، توضیحاتی را در زمینه کیفیت انتخابات دانشجویی، انتخاب اساتید مشاور و دبیران انجمن‌ها ارائه نمودند.

در ادامه جلسه معاون دانشجویی فرهنگی نیز به ارائه گزارشی از عملکرد انجمن‌های علمی در سال های ۹۹ و ۱۴۰۰ پرداخته و محورهای اصلی وظرفیتهای موجود قابل ارائه به جشنواره حرکت را برشمرد.

وی در همین راستا افزود: در سال گذشته بالغ بر ۱۲۰۰ ساعت فعالیت فرهنگی صورت پذیرفت که بالغ بر ۸۷۵ ساعت آن مربوط به انجمن‌های علمی دانشجویی است و تاکید نمود: فعالیت‌های فوق صرفا مربوط به برگزاری کارگاه، کلاس و نشست‌های علمی بوده و علاوه بر آن می‌توان به نشریات و تولید محتواهای غنی دانشجویان در فضای مجازی و کانال‌های دانشجویی اشاره کرد. از دید ایشان اساس و محور فعالیتهای انجمن‌های علمی دانشجویی، توجه به دیدگاهها و رویکردهای دانشجویی در برنامه‌هاست و این رویکرد ارزش فعالیتهای دانشجویی را دوچندان خواهد کرد.

پایان بخش مراسم امروز تقدیر از زحمات اساتید مشاور سال گذشته و دریافت هدیه از دستان رئیس محترم پردیس و همچنین اعطای احکام اساتید مشاور جدید بود .

احکام اساتید مشاور جدید به سرکار خانم‌ها:

دکتر عظیم زاده اردبیلی استاد مشاور انجمن علمی دانشجویی فقه و حقوق اسلامی

دکتر صادق زاده استاد مشاور انجمن علمی دانشجویی فلسفه

دکتر گودرزی استاد مشاور انجمن علمی دانشجویی علوم تربیتی

دکتر مومن استاد مشاور انجمن علمی دانشجویی حقوق

دکتر حاجی عموشا استاد مشاور انجمن علمی دانشجویی الهیات

دکتر ارفع استاد مشاور انجمن علمی دانشجویی زبان عربی

دکتر پاکزادیان استاد مشاور انجمن علمی دانشجویی زبان انگلیسی اعطا گردید.


نظر شما :