برگزاری اولین نشست صمیمانه دانش‌آموختگان پردیس خواهران دانشگاه امام صادق(ع)

۲۶ اسفند ۱۴۰۰ | ۰۸:۱۶ کد : ۳۸۳۴ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۲۶۶

اولین نشست صمیمانه با دانش‌آموختگان پردیس خواهران دانشگاه امام صادق(ع) به همت جامعه دانش‌آموختگان پردیس خواهران با حضور خانم عزتی، فعال امور بانوان و خانواده در فضای مجازی اسکای روم برگزار گردید .

خانم عزتی در این نشست ضمن اشاره به اهمیت نقش دانش‌آموختگان و فعالیتهای مفید ایشان بیان کرد: آینده کشور توسط رهبر امید واهی نیست و جمع حزب اللهی آگاه به مراتب بیشتر شده است.

وی به علت بروز کرونا و نظام سلطه اشاره نمود و خاطرنشان کرد: بی‌نظیرترین ملتی که در مقابل این نظام سلطه مقاومت می‌کند، نظام ایران است .

خانم عزتی در ادامه به بازوان پرتوان دانشگاه امام صادق (ع) و تربیت نیروی انسانی به عنوان سرمایه اصلی انقلاب اشاره کرد و افزود: برای به ثمر رسیدن انقلاب به افرادی مثل شما که محصول یک مجموعه خوب هستید نیاز است که در کنار مباحث علمی و تخصصی از مباحث معرفتی استفاده نمائید .انتظار از شما دانش‌آموختگان این است که مراقب انگیزه‌ها، داشته‌ها، ایمان و باور قلبی بوده و شور و نشاط انقلابی را از دست ندهید، اهدافی که به خاطرآن دانشگاه را انتخاب کردید از دست ندهید، مراقب باشید انگیزه‌ها در اثر فشار شدید روانی جامعه، سلب نشود. دشمن برای جذب دانش آموختگان و فرستادن نفوذی در جمع آنان درتلاش است.طبق فرمایش حضرت آقا، در حوزه زنان باید فراقوه‌ای عمل شود و بانوان باید برای مباحث خودشان شورای عالی داشته باشند و باید از فضای آکادمیک و حوزوی مثل دانشگاه امام صادق (ع) این اتفاق آغازشود و بال معارفی تقویت گردد. تقویت مهارت، هنر، فن‌آوری، آی تی، هنر فیلم‌سازی و فیلمنامه‌نویسی توسط دانشجویان امام صادق(ع) ضروری است.


نظر شما :