مراسم جشن میلاد با سعادت امیرالمومنین (ع) به همت هیئت رضوی کانون شهدای گمنام پردیس خواهران برگزار شد

۰۱ اسفند ۱۴۰۰ | ۱۱:۱۲ کد : ۳۷۸۲ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۳۹۶

به همت هیئت رضویِ کانون شهدای گمنام پردیس خواهران دانشگاه امام صادق(ع) مراسم جشن میلاد با سعادت امیر المومنین (ع) با حضور جمعی از اساتید محترم، دانش آموختگان و دانشجویان در فضای اسکای روم برگزار شد.

در این برنامه پس از تلاوت قرآن و پخش صلوات خاصه امام رضا(ع) و سرود ملی، کلیپی از سخنان گران‌بهای رهبر معظم درباره شخصیت امام علی(ع) پخش شد.

در ادامه دکتر محسنی، عضو هیأت علمی پردیس خواهران به ارائه مباحثی حول محور جایگاه حضرت علی(ع) و همراهی او با پیامبر(ص)، کتاب نهج البلاغه و خطبه ۱۹۳ در مورد متقین و همچنین سبک زندگی اسلامی و تشریح آن پرداخت.

وی در ادامه ضمن اشاره به وظیفه زن در خانواده به موضوع بی اعتنایی به ذخارف دنیوی و امیدواری به اجر الهی پرداخت و در ادامه به حضور بانوان در فعالیت‌های اجتماعی و تشویق و حمایت عملی از فعالیت همسران و اهمیت فرزندآوری پرداخت.

در پایان برنامه،  نماهنگی به صورت 4 زبانه از وصیت نامه شهید مدافع امنیت، حسن عشوری پخش گردید. همچنین کلیپی از سخنان سردار سلیمانی در وصف حضرت علی علیه‌السلام به سمع و نظر حضار رسید. این مراسم با برگزاری مسابقه‌ای کوتاه و قرائت دعای فرج به پایان رسید.


نظر شما :