پیام تبریک و تشکر رئیس پردیس خواهران از معاونان پردیس خواهران

۲۶ بهمن ۱۴۰۰ | ۰۸:۱۷ کد : ۳۷۶۸ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۳۷۴

مَن لَم یَشکُرِالمَخلوقَ، لَم یَشکُرِ الخالقَ

سیزدهم رجب زادروز تابش انوار علم، عدالت، شجاعت و سخاوت است. روزی که جهان شاهد شکفتن اسوه کمال و معرفت گردید و کعبه بستر ولادت بزرگ مردی شد که یاور حقیقی و همیشگی پیامبر گرامی(ص) بود؛ بی تردید امام علی(ع) آغازگر امامت و مظهر عدالت و خداپرستی و تربیت یافته مکتب نبوت بود که با سلوک و گفتار و رفتار و منش خویش، دل‌های تشنه حقیقت را از چشمه لایزال الهی سیراب ساخته است.

با احترام سیزده رجب میلاد مسعود و با خیر و برکت امام علی علیه‌السلام و روز مرد را به یکتا مرد باقیمانده از سلاله پاک امین الرسول مولا حجت ابن الحسن العسکری (عجل الله تعالی فرجه الشریف) و پیرو راستینشان، رهبر معظم انقلاب(مد ظله‌العالی) و همه خانواده شهدا و ایثارگرانی که مردانی شجاع و دلیر پرورش دادند و همه پدران و مردان فداکار و خستگی ناپذیر تبریک و تهنیت عرض نموده و برای همگان سلامتی، موفقیت و سرفرازی جهت خدمت و نیل به کمال و سعادت آرزومندم.

همچنین در آستانه این روز بزرگ و گرامی بر خود واجب می‌دانم از خدمات ارزنده و بی شائبه سرکار خانم دکتر منیر حق خواه، معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی، سرکار خانم دکتر محیا صفاری‌نیا، معاون پژوهشی و فناوری، سرکار خانم دکتر معصومه حاجی عموشا، معاون فرهنگی دانشجویی و سرکار خانم دکتر فاطمه صغری شفیعی، معاون منابع انسانی و پشتیبانی که سال‌ها در مسیر اهداف متعالی دانشگاه امام صادق(ع) گام برداشته‌ و خدمات ارزنده‌ای از خود به یادگار گذاشته‌اند، تشکر و قدردانی نمایم. بی تردید زحمات بی دریغ شما بزرگواران به ویژه در ایام بحران کرونا، مسیر آموزش و پژوهش و فرهنگی را هموار ساخت و حرکت به سوی اهداف راستین دانشگاه امام صادق(ع) را سهل و آسان گرداند. از خداوند تبارک و تعالی سلامتی، توفیق روز افزون و سربلندی بیش از پیش شما را خواستارم.

و من الله التوفیق

قدسیه مهدوی

رئیس پردیس خواهران


نظر شما :