ویژه برنامه معرفی انجمن علمی دانشجویی علوم تربیتی پردیس خواهران

۲۹ آبان ۱۴۰۰ | ۱۰:۱۰ کد : ۳۵۷۴ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۵۱۱

ویژه برنامه معرفی انجمن علمی دانشجویی علوم تربیتی دانشگاه امام صادق علیه السلام پردیس خواهران با عنوان  رهوا با حضور اساتید، مسئولان معاونت فرهنگی و دانشجویان دانشگاه امام صادق علیه السلام برای ورودی های ۱۴۰۰ در روز چهارشنبه‌ ۲۶ آبان ۱۴۰۰ در فضای اسکای روم برگزار گردید.

در ابتدا به مناسبت سالروز آزادسازی شهر سوسنگرد کلیپی با عنوان روایت سربازی پخش گردید. در ادامه دکتر گودرزی، استاد مشاور انجمن علمی دانشجویی علوم تربیتی نیز به تبیین اهمیت این دوره از زندگی و مغتنم شمردن فرصت ها و الگوبرداری از افراد موفق در تحصیل و زندگی پرداخت.

سپس جهت آشنایی بیشتر با کمیته‌های انجمن، کلیپ‌هایی که به همین منظور تهیه شده بود پخش گردید؛ همچنین مصاحبه‌ای با لیلا حاجی حسینی به‌عنوان دانشجوی موفق در تحصیل و زندگی انجام شد و از حافظان قرآن کد ۹۹ دانشجویان؛ الهه رضوانیان، زهره صابر و فاطمه ازدو با اهداء تقدیرنامه‌ای، تشکر شد و به هرکدام به عنوان هدیه کتاب صلح امام حسن علیه السلام تقدیم گردید، خانم صابر نیز دکلمه‌ای را به دانشجویان جدیدالورود تقدیم کردند.

همچنین کلیپی از رهبر معظم انقلاب که در آن به تبیین انتظارات ایشان از دانشجویان دانشگاه امام صادق علیه السلام پرداخته می شود، پخش شد.

شگفتانه «رهوا» ارتباط تصویری با مشهد مقدس و عرض سلام و ادب محضر علی بن موسی الرضا علیه السلام بود.

نکاتی نیز در مورد سلسله نشست‌های آشنایی با ابعاد شخصیتی و منظومه فکری اندیشمندان انقلاب اسلامی با عنوان «هوران» مطرح شد.

در پایان فرم عضویت در انجمن جهت ثبت نام اعضای جدید معرفی گردید.


( ۴ )

نظر شما :