برگزاری نشست هم اندیشی مدیران مدارس تهران در پردیس خواهران

۲۳ دی ۱۳۹۲ | ۲۰:۲۸ کد : ۳۵۵ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۵۰۹
یازدهمین نشست هم اندیشی مدیران مدارس تهران به منظور آشنایی مدیران مدارس با اهداف و سیاستهای پردیس خواهران دانشگاه امام‏ صادق (علیه السلام) و نزدیک‏تر شدن آراء مسئولان تعلیم و تربیت درروز چهارشنبه 18 دی ماه 1392 برگزار شد.

 

در این نشست که با حضور 32 نفر از مدیران و مشاوران مدارس و مسئولان دانشگاه برگزار شد پس از قرائت آیاتی چند از کلام الله مجید و پخش سرود جمهوری اسلامی، کلیپی جهت معرفی فعالیت های فرهنگی دانشگاه شامل اردوی جهادی، طرح هجرت و اردوها به اجرا درآمد. سپس خانم دکتر محسنی، مدیر روابط عمومی به مواردی چون تعلم و تربیت، اهمیت رشته علوم انسانی و تبیین رسالت پردیس پرداخت. در ادامه خانم دکتر کشاورز درباره موضوع تببین اسناد تحولی آموزش و پرورش و چگونگی اجرایی شدن آن در مدارس سخنرانی کرد.
همچنین سرکار حاجیه خانم مهدوی، ریاست محترم پردیس خواهران، در خصوص اهداف و سیاستهای پردیس خواهران و نقش موثر مدارس در تحول سند آموزش و پرورش و چگونگی اجرایی شدن آن در مدارس به سخنرانی پرداخت.

در خاتمه مراسم، خانم مهدوی، مدیر گزینش، ضمن اشاره به شرایط پذیرش دانشجو در پردیس خواهران و همچنین اهداف هر یک ازرشته‌ها به ارائه آماری از مدارسی که بیشترین ثبت نام و مصاحبه را داشته‏ اند پرداخت.

 


نظر شما :