پیام تسلیت کارکنان پردیس به رئیس محترم پردیس خواهران به مناسبت هفتمین سالگرد ارتحال حضرت آیت الله مهدوی کنی(ره)

۲۹ مهر ۱۴۰۰ | ۱۱:۴۹ کد : ۳۴۷۲ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۵۹۲
 بسم الله الرحمن الرحیم
 
سرکار حاجیه خانم مهدوی
رئیس محترم پردیس خواهران
 
هفت سال از فراق جانگداز رحلت ملکوتی پدر معنوی‌مان، عالم ربانی، حضرت آیت الله مهدوی کنی(ره) می‌گذرد و با این وجود، حتی ذره‌ای از درد جدایی و آلام ما کم نشده است. به راستی ایشان برای ما کارکنان پردیس خواهران منبع ایمان، تقوا، فضیلت و مهربانی و الگوی تمام عیار خوبی‌ها و راستی‌ها در زندگی فردی و اجتماعی بودند. هر وقت که سعادتی می‌شد و فرصتی برای ملاقات با ایشان در پردیس خواهران مهیا می‌گردید، از فضائل، مهربانی‌ها، اخلاق نیکو، اندرزها و سخنان نغز و ارزشمند ایشان بهره‌ فراوان می‌بردیم و از وجود و حضور ارزشمند ایشان مستفیض می‌شدیم. اما اینک چند سال است که از این همه فضائل و نعمت‌ها محرومیم و به راستی این محرومیت ضایعه‌ای بسیار بزرگ و دردناک برای همه ماست. با این وجود معتقدیم و ایمان داریم دعای خیر آن عالم فرزانه همواره شامل حال‌ ما می‌شود و نور هدایت ایشان از عالم غیب راهگشای همه ما در کار و زندگی خواهد بود. 
بدین منظور بر خود واجب می‌دانیم تا با دلی پر از غم و اندوه و با کلامی قاصر، این فقدان و ضایعه بزرگ را به حضرتعالی و خانواده گرانقدرتان صمیمانه تسلیت و تعزیت عرض نمائیم و از خداوند متعال برای سرکارعالی و همه عاشقان و دلدادگان آن عالم وارسته و گرانقدر صبری جمیل و اجری جزیل مسئلت داریم. 
امید است به یاری خداوند متعال، همواره توفیق تأسی و پیروی از ایشان را داشته باشیم و با جدیت در مسیر اهداف متعالی آن عالم وارسته حرکت کنیم و گامی هرچند کوچک در مسیر تعالی انقلاب اسلامی ایران برداریم.
 
                     و من الله التوفیق
                کارکنان پردیس خواهران

نظر شما :