مجلس ختم مجازی ویژه استاد گرانقدر، دکتر محسنی‌نژاد برگزار شد

۱۰ مرداد ۱۴۰۰ | ۱۰:۰۶ کد : ۳۱۶۱ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۵۹۷

مجلس ختم استاد فرهیخته، دکتر سهیلا محسنی‌نژاد با حضور مسئولان و مدیران، اساتید دانشگاه‌ها، دانشجویان، دانش‌آموختگان و کارکنان در روز شنبه 9 مرداد به صورت مجازی برگزار شد.

در این مراسم ضمن قرائت قرآن، فاتحه و ذکر صلوات، کلیپ‌ها و دلنوشته‌هایی از آن بانوی فرهیخته به سمع و نظر مخاطبان رسید. در ادامه دکتر مسعود فکری، رئیس مرکز آموزش زبان دانشگاه امام‌صادق (ع) به بیان ویژگی‌های رفتاری و اخلاقی و وجه‌های علمی و عملی استاد مرحومه پرداخت.

سپس دکتر معصومه حاجی عموشا،  معاون دانشجویی و فرهنگی ضمن گرامیداشت یاد استاد محسنی‌نژاد خاطرنشان کرد: ایشان جزو بهترین استادها در آموزش زبان عربی در داخل و خارج از کشور بودند و تلاش‌های خستگی ناپذیر و خدمات وصف‌ناپذیری ایشان همواره ستودنی‌ است.

وی در ادامه تصریح نمود: ایشان در ماه‌های اخیر کارهای بسیار خوبی در زمینه توسعه آموزش زبان عربی مانند تاسیس مرکز پژوهشی زبان عربی انجام دادند و در این بخش فعالیت‌های بسیار خوبی در قالب انواع وبینار و نشست‌های علمی، تالیف محتواهای آموزشی زبان عربی و غیره انجام دادند. به طوریکه فقدان ایشان ضربه بزرگی به جامعه علمی وارد می‌کند. اما امیدواریم به یاری خداوند متعال دانشجویان ایشان راه این استاد متعهد و کوشا را ادامه ‌دهند.

معاون فرهنگی و دانشجویی در ادامه به ویژگی‌های بارز رفتاری آن مرحومه مغفوره نیز اشاره کرد و بیان کرد: جدای جایگاه علمی آن استاد فرزانه، ایمان، اخلاص، تقوا، توکل به خدا، توسل به ائمه اطهار(ع)، عشق به خدمت و خدمت‌رسانی، داشتن رویی گشاده و اخلاقی نیکو از جمله ویژگی‌های بارز ایشان بود که باعث می‌شد در هر شرایطی بتواند بهترین عملکرد و برخورد را داشته باشند.

دکتر حاجی عموشا در پایان از همه بزرگواران و سرورانی که در مراسم‌های تشییع، ختم حضوری و مجازی شرکت کردند و موجبات تسلی بازماندگان را فراهم نمودند، تشکر نمود.  

        

        


نظر شما :