برگزاری اردوی شناخت داوطلبان کارشناسی

۱۰ آذر ۱۳۹۲ | ۲۰:۰۴ کد : ۳۱۴ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۴۸۵
اردوی نیم روزی شناخت داوطلبان کارشناسی 92 دانشگاه امام صادق(ع) پردیس خواهران با حضور بیش از 170 دانش آموز در روز دوشنبه 4 آذر ماه 92 برگزار شد.

این اردو با حضور دانش آموزان  8 دبیرستان دخترانه برتر تهران روز دوشنبه 4 آذر ماه از ساعت 30/12-30/8  در پردیس خواهران برگزار شد. دانش آموزان  در این اردو در فضایی صمیمی و در عین حال رسمی  قرار گرفتند وضمن بهره مندی از برنامه  های متنوع  تدارک دیده  از سوی اداره گزینش از نزدیک  با اهداف، برنامه ها و فعالیت ها و فضای علمی، پژوهشی و فرهنگی ، دانشجویی و...دانشگاه آشنا شدند.

ابتدای برنامه  خانم محسنی،‌مدیر روابط عمومی  به خوش آمدگویی و تبیین اجمالی اهداف و ارزش های دانشگاه امام صادق(ع) پردیس خواهران پرداخت. سپس برنامه هایی چون مسابقه صادقانه،  پخش کلیپ هایی از فعالیت ها و قسمتهای مختلف دانشگاه به اجرا درآمد. سپس دانش آموزان از کلاس های درسی ، آزمایشگاه زبان عربی و انگلیسی و همچنین غرفه های علمی، آموزشی، فرهنگی ، دانشجویی و پژوهشی با حضور کارشناسان متخصص هر رشته بازدید کردند. همچنین به صورت گروهی به زیارت مزار شهدا واقع در محوطه دانشگاه رفتند. در این اردو  کارگاهی  با موضوع  "استنادات جهانی عفاف و رعایت حریم بین دو جنس" برگزار شد. در خاتمه برنامه ، به برگزیدگان مسابقه ها جوایزی اهدا شد و نماز جماعت برگزار شد.

 

 

این برنامه هرساله در دانشگاه امام صادق (ع) پردیس خواهران برگزار می گردد و فرصتی را مهیا می کنند تا بازدید کنندگان با تعامل مستقیم و زنده با اساتید و دانشجویان هرچه بیشتر با دانشگاه امام صادق(ع) آشنا شوند. بدین وسیله از علاقه مندان و مسئولان مدارس دعوت می شود برای حضور در اردوی آتی با دانشگاه تماس حاصل نمایند.

 

 

 


نظر شما :