نشست شورای مرکزی جامعه دانش‌آموختگان با حضور رئیس محترم پردیس خواهران

۲۳ تیر ۱۴۰۰ | ۱۱:۵۵ کد : ۳۱۲۲ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۶۴۵

درآستانه دهه مبارک ذی‌الحجه، شورای مرکزی منتخب و جدید جامعه دانش‌آموختگان پردیس خواهران که  در تیر ماه ۱۴۰۰ کار خود را آغاز کرد، به منظور تجدید عهد و ارائه گزارش اقدامات آغازین خود در روز یکشنبه 20 تیرماه با ریاست محترم پردیس دیدار نمود. در این جلسه که اعضای شورای مرکزی پیشین جامعه دانش‌آموختگان  نیز حضور داشتند، آیین‌نامه تدوین شده جامعه دانش‌آموختگان، به استحضار رئیس پردیس خواهران رسید. این آیین نامه که توسط شورای مرکزی از قبل تدوین شده بود، در این جلسه بازخوانی، اصلاح و تکمیل شد و نظرات ریاست محترم در چند موضوع آیین‌نامه اعمال گردید. همچنین در این جلسه پیشنهادها و برنامه‌های جامعه دانش‌آموختگان به سمع و نظر ریاست محترم رسید.

سرکار حاجیه خانم مهدوی، رئیس محترم پردیس خواهران در این جلسه بر حفظ تشخص جامعه دانش‌آموختگان تاکید نمود. همچنین ایشان ضمن اشاره به فاکتور مهم زمانی و توجه به سرعت از دست رفتن فرصت‌ها متذکر شد: اعضای جدید لازم است در اسرع وقت در جهت عملی کردن برنامه‌های مدون تلاش کنند.

لازم به ذکر است اسامی اعضای جدید شورای مرکزی جامعه دانش‌آموختگان که در تیرماه 1400 مسؤولیت این جامعه را برعهده گرفته‌اند، دکتر مهدیه مهدوی کنی، دبیر شورای مرکزی جامعه، دکتر معصومه  حاجی عموشا، دکتر فاضله میرغفوریان، دکتر منیره  تجلّی و ندا کریمیان و اعضای علی‌البدل معصومه رحمانی و طاهره کیائی هستند.


( ۳ )

نظر شما :