ویژه برنامه نوعروسان امام صادقی در فضای مجازی برگزار شد

۱۸ بهمن ۱۳۹۹ | ۱۰:۲۷ کد : ۲۸۳۸ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۳۸۲

نوزدهمین ویژه برنامه نوعروسان امام صادقی سال جاری با شکلی متفاوت در شرایط شیوع ویروس کرونا و به صورت مجازی با شعار «یا علی گفتیم و عشق آغاز شد» با هدف ترویج ازدواج سالم، آسان، آگاهانه و به هنگام در روز پنجشنبه ۱۶ بهمن ۹۹, در فضای اسکای روم برگزار شد.
 در این ویژه برنامه رئیس محترم پردیس، اساتید، دانشجویان، نوعروسان و خانواده‌های محترم ایشان حضور بهم رساندند.
 این برنامه با تلاوت آیاتی از قرآن کریم و خیرمقدم مجری محضر میهمانان آغاز  و در ادامه بیانات ارزشمندی از مقام معظم رهبری و همسران شهدای مدافع حرم و نخبگان علمی پیرامون سبک ازدواج آسان و زندگی مؤمنانه پخش گردید. 
در ادامه دکتر حاجی عموشا، معاون دانشجویی فرهنگی ضمن تبریک میلاد حضرت زهرا (س) و دهه فجر به ارائه گزارشی از روند و فرآیند آماده‌سازی مقدمات این ویژه برنامه پرداخته و آماری از روند مثبت و رو به رشد متأهلین شاغل به تحصیل در پردیس ارائه نمود.
وی همچنین ضمن تبیین ابعاد شخصیتی حضرت زهرا (س) به الگوهای ناب زن مسلمان در سیره آن حضرت اشاره نمود تا با بهره گیری از این الگوها بتوان در عین ساده زیستی با توانمندی به تقویت ابعاد مختلف شخصیتی خویش پرداخت.
 در ادامه کلیپی از مراسم سال‌های گذشته پردیس جهت مرور خاطرات سال‌های متمادی برپایی و حفظ این سنت حسنه در پردیس پخش شد. 
در ادامه نوعروسان با خلاقیت و ابتکار در شرایط کرونایی به‌صورت مجازی و به‌صورت زیبا، مادران همسران خود را تکریم نمودند. 
در بخش دیگر برنامه پیام و توصیه رئیس محترم پردیس خطاب به نوعروسان قرائت گردید.
همچنین برگزاری نشست سه جانبه با حضور کارشناس مسئول مرکز مشاوره و خانم عزتی از متخصصان این مرکز و خانم خوش تقاضا از دیگر بخش‌های این ویژه برنامه بود که در آن به سؤالات و ابهامات دانشجویان پیرامون مسائل و مشکلات قبل، حین و بعد ازدواج پرداخته شد.
 پخش کلیپ زیبای بیانات حضرت آیت الله مهدوی کنی خطاب به زوج های  جوان، پخش کلیپ اسامی نوعروسان سال ۹۹ پردیس و پخش کلیپ ملاک‌های همسران در انتخاب نوعروسان تحت عنوان «پیام یار» پایان بخش این ویژه برنامه بود که با حضور حداکثری میهمانان در فضای اسکای روم برگزار گردید. 
لازم به ذکر است هدایای ویژه نوعروسان از طرف ریاست محترم و دانشگاه به حساب نوعروسان عزیز واریز می‌شود.


نظر شما :