نشست صمیمانه اداره امور دانشجویی با ورودی‌های جدید

۰۱ دی ۱۳۹۹ | ۱۱:۲۲ کد : ۲۷۵۱ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۴۲۹

نشست صمیمانه  اداره امور دانشجویی با ورودی‌های کد۹۹در روز چهارشنبه ۲۶ آذر با حضور حداکثری دانشجویان به صورت مجازی برگزار شد.

در این برنامه دکتر حاجی عموشا، معاون دانشجویی فرهنگی ضمن ارائه توضیحاتی درباب فعالیت‌های مربوط به اداره امور دانشحویی، اقامتگاه و تربیت بدنی، دانشجویان را با مسئولان اداره های مربوط و برنامه‌های آنان آشنا کرد.

سپس مدیر امور دانشجویی ضمن تشریح تسهیلات ارائه شده از سوی این اداره به دانشجویان درخصوص وام‌های وزارت علوم و وام‌های داخلی دانشگاه، به ارائه توضیحاتی درباره نحوه تخصیص تسهیلات از سوی بنیاد شهید و ایثارگران پرداخت

وی در ادامه ضمن ارائه توضیحاتی درباره برنامه‌های اداره دانشجویی شامل جشن ازدواج دانشجویی، خاطر نشان کرد: قسمت‌های سلف دانشجویی، انتشارات، فروشگاه، استراحتگاه و ... از بخش‌های تحت نظارت این اداره هستند که ان شاءالله به محض حضور دانشجویان در دانشگاه، درخصوص نحوه برخورداری از این بخش‌ها، جلسات حضوری برگزار خواهد شد

در ادامه این جلسه مدیر اقامتگاه با ارائه توضیحاتی از امکانات رفاهی موجود اقامتگاه برای دانشحویان غیرتهرانی از آنان خواست تا فرم مربوط به اسکان را تکمیل نموده و ارسال نمایند.

وی ضمن پاسخ به سوالات دانشحویان، به موضوع مهم لزوم برقراری امنیت در اقامتگاه‌ها اشاره کرد و درخصوص فعالیت‌های فرهنگی اقامتگاه همچون اقامه نمازجماعت، برگزاری مراسم جشن و عزاداری ائمه علیهم السلام، کلاس‌های هنری  و ورزشی و دیگر برنامه‌ها به ارائه توضیحاتی پرداخت و از دانشجویان درخواست نمود تا با دیدن فیلم مربوطه، با امکانات و برنامه‌های خوابگاه بیشتر آشنا شوند.

سپس مسئول واحد تربیت بدنی دانشگاه با نمایش فعالیت‌های ورزشی دانشجویان و امکانات ورزشی موجود در دانشگاه در قالب کلیپ، به ارائه توضیحاتی درخصوص نحوه مشارکت دانشحویان ورودی جدید در این برنامه‌ها پرداخت و تاکید نمود شرکت در این برنامه‌ها در حین تحصیل سب  سلامت جسم و روح می‌شود.

 


نظر شما :