جلسه همفکری انجمن دانشجویی الهیات با حضور استاد مشاور انجمن و معاون دانشجویی فرهنگی برگزار شد

۱۸ آبان ۱۳۹۹ | ۱۸:۵۹ کد : ۲۶۶۱ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۵۸۲

جلسه همفکری انجمن الهیات به عنوان یک انجمن فعال میان رشته ای با رویکرد ارائه برنامه‌های هدفمند ویژه سال تحصیلی جاری در روز شنبه ۱۷ آبان در فضای اسکای روم برگزار شد.

در این جلسه ضمن خوش آمدگویی به اعضای شورای مرکزی انجمن، هر یک از اعضا ضمن معرفی خود، به سوابق کاری و زمینه  فعالیت‌های گذشته اشاره نمودند.

در ادامه دکتر حاجی عموشا، معاون دانشجویی و فرهنگی پردیس ضمن تاکید بر اهمیت انجمن دانشجویی الهیات به عنوان یک انجمن میان رشته ای خطاب به دانشجویان گفت: لازم است به منظور جلو گیری از موازی کاری با فعالیت‌های حوزه معاونت دانشجویی،  انجمن الهیات تلاش نماید که فعالیت‌های منسجم علمی پژوهشی  زیر نظر دکتر میرغفوریان، استاد محترم مشاور در سه حیطه قرآن کریم، نهج البلاغه و صحیفه سجادیه ارائه نمایند و از ظرفیت تمامی دانشجویان در پیشبرد کار خود بهره ببرند.

در ادامه دکتر میرغفوریان از دانشجویان درخواست نمودند برنامه منسجم انجمن  با رویکردی هدفمند طراحی واجرا شود تا ثمرات ارزشمند این فعالیت‌ها از حالت فردی خارج شده و در مجموعه پردیس وحتی درسطح جامعه تاثیر مشهودی داشته باشد.

وی در این راستا افزود: توصیه می شود در همه فعالیت‌های انجمن، هدف غایی سرلوحه کار قرار گیرد و برگزاری نشست ها و کارگاه ها و...با همین هدف دنبال شود.


نظر شما :