جلسه هم اندیشی با شورای بسیج دانشجویی پردیس خواهران برگزار شد

۱۷ آبان ۱۳۹۹ | ۱۲:۱۳ کد : ۲۶۵۵ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۴۸۷

جلسه هم اندیشی شورای بسیج دانشجویی با محوریت ارتقای برنامه های آتی با حضور معاون، مدیر فرهنگی و کارشناس مسئول طرح و برنامه معاونت دانشجویی فرهنگی در روز دوشنبه ۱۲ آبان ماه در فضای مجازی اسکای روم برگزار شد.

درابتدای جلسه اعضای معاونت‌های مختلف بسیج ضمن معرفی خود به ارائه گزارش عملکردهای خود پرداختند.

 دکتر عموشا، عضو هیات علمی پردیس خواهران در ادامه  خطاب به معاونت‌های بسیج گفت: هرآن چیزی که شما برگزار می کنید باید در ابتدا خود به آن عمل کرده و در بحث علمی تلاش کنید و در خصوص کارهای خود از دیگران به خصوص همکاران فرهنگی مشورت بگیرید.

وی در ادامه ضمن اشاره به سخنان پدر معنوی‌مان، حضرت آیت الله مهدوی کنی (ره) خاطرنشان کرد: با توجه به بیانات ارزشمند عالم عالیقدر درخودسازی، هوشمندی و استقامت بچه های بسیج  همت گمارید. همچنین به مباحث طرح هجرت با توجه به مباحثی که تحت پوشش قرار می دهد و همچنین  مرکز مشاوره در بخش خانوادگی و تحصیلی نیز مورد توجه قرار گیرد.

معاون دانشجویی فرهنگی ضمن بیان اینکه تفکر بسیجی و همکاری واحد‌های مختلف برای برگزاری برنامه ها باید مدنظر قرار گیرد، افزود: آفت کار تشکیلاتی یعنی دوباره کاری و همپوشانی با برنامه های مربوطه لذا تلاش کنیم هدف را گم نکنیم و در جامعه تاثیر مثبت داشته باشیم.حیثیت امام صادقی را فراموش نکنیم و برای مجموعه کار کنیم. واقعیت‌ها را ببینیم، در غیر اینصورت در برنامه‌ریزی دچار چالش خواهیم شد.

وی در پایان بنابر فرمایشات مقام معظم رهبری خاطرنشان کرد: شما چشم و امید رهبر هستید و به عنوان موتور پیشران انقلاب بوده و آینده در دستان و برنامه های شماست و هدف آینده باید به دستان شما ترسیم گردد.


( ۱ )

نظر شما :