تقدیر رئیس محترم پردیس از عملکرد و اقدامات مرکز مشاوره پردیس خواهران

۱۰ تیر ۱۳۹۹ | ۱۲:۴۲ کد : ۲۵۳۲ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۷۶۷

به منظور بررسی و تشریح عملکرد حوزه معاونت دانشجویی و فرهنگی در حیطه ارائه خدمات مشاوره‌ای جلسه‌ای با حضور رئیس محترم پردیس خواهران،  معاون دانشجویی فرهنگی، مسئولان طرح برنامه پردیس و مدیر مرکز مشاوره برگزار شد.

دکتر حاجی عموشا،  معاون دانشجویی فرهنگی در این جلسه به اهداف مرکز مشاوره پردیس با توجه به بحران کرونا اشاره کرد و بیان نمود: در این ایام اداره مشاوره در زمینه هایی چون تقویت روحیه خود مراقبتی، حفظ و تقویت سلامت روان مجموعه، مدیریت بحران در مواجه با شرایط فعلی، افزایش استقامت و تاب آوری، افزایش سطح دانش و اطلاعات در جهت تقویت روحیه مثبت و شاد زیستن به برنامه‌ریزی و انجام فعالیت‌های کاربردی پرداخت.

معاون دانشجویی فرهنگی در ادامه ضمن تشکر از فعالیت‌های تیم فعال و متعهد مرکز مشاوره تصریح نمود: این اداره در این ایام به صورت مستمر و فعال به ارائه مشاوره‌های فردی و جسمی به صورت مجازی پرداخته است.

سپس خانم نقیبی، مدیر مرکز مشاوره به تشریح برنامه‌ها در قالب جلسات سخنرانی با محوریت "چگونه در قرنطینه زندگی خود را مستحکم کنیم"،   مدیریت  زمان و تفکر سیستمی ، ارتقاء کیفیت کلامی در محیط خانواده و بایدها و نبایدهای دنیای پسا کرونا پرداخت.

 بخش دیگری از جلسه به تحلیل مشاوره‌های فردی مستمر با دانشجویان و خانواده‌های ایشان، همچنین عملکرد مشاوره و همیاران سلامت روان این مرکز در حیطه‌های مشاوره های تحصیلی، فردی و خانوادگی اختصاص پیدا کرد.

در پایان رئیس محترم پردیس ضمن قدردانی از مرکز مشاوره و فعالیت‌های هدفمند و تاثیرگذارشان در ایام خاص شیوع کرونا، از مسئولان آن درخواست نمودند تا با برنامه‌ریزی مناسب وآسیب شناسی کامل مشکلات و معضلات دانشجویی، به یاری سایر مجموعه‌های دانشگاه در راستای برنامه‌ریزی صحیح ترم آتی بپردازند.

 

 

 


( ۱ )

نظر شما :