نشست هم‌اندیشی فعالان پویش حس خوب با هم بودن و جهادگران سلامت پردیس با حضور رئیس محترم پردیس خواهران برگزار شد

۱۰ تیر ۱۳۹۹ | ۰۹:۱۲ کد : ۲۵۳۱ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۸۱۶

 در آستانه میلاد امام رضا (ع) و دهه کرامت، جلسه هم‌اندیشی فعالیت‌های جهادی در حوزه معاونت دانشجویی – فرهنگی با حضور فعالان پویش حس خوب با هم بودن و جهادگران سلامت پردیس در روز شنبه 7 تیر برگزار شد.

لازم به یادآوری است، حس خوب با هم بودن پویشی است که با همه‌گیری ویروس کرونا توسط حوزه معاونت دانشجویی و فرهنگی راه‌اندازی شد و با هدف تقویت روحیه کاربران و ایجاد فرصتی برای تعامل بیشتر دانشجویان، اساتید و کارکنان پردیس به کار خود ادامه داد.

گفتنی است اعضاء این پویش، متشکل از مدیران و کارشناسان فرهنگی، دانشجویی، مشاوره، تربیت بدنی، امور هنری و فوق برنامه هستند که در اولین گام با تاسیس کانالی در پیام‌رسان ایرانی بله تلاش نمودند تا در فضایی امن و مطمئن به فعالیت در حوزه‌های سلامت معنوی، روحی و جسمی پرداخته و در همین راستا اطلاعات لازم را در ایام بحران کرونا در اختیار اعضاء گروه قرار دهند؛ در این راستا برنامه‌های متنوعی به صورت روزانه طی 4 ماه اخیر در حیطه‌های گوناگون مذهبی، ملی، مشاوره و سلامت روان، ورزش و تقویت قوای جسمانی، پزشکی و پیشگیری،  هنر و سرگرمی ارائه گردید.

در همین راستا  معاون دانشجویی فرهنگی در این جلسه ضمن بیان اهداف پویش و خط مشی‌های اصلی آن به بررسی و تشریح طرح‌ها و برنامه‌های کانال، کیفیت عملکرد، بیان نتایج و نقاط قوت و ضعف آن پرداخت و در راستای هدفمندسازی و اداره بهتر فعالیت‌ها در آینده حسب شرایط به نکات مهمی اشاره نمود.

سپس در ادامه رئیس محترم پردیس خواهران ضمن اشاره به دستاوردهای پویش حس خوب با هم بودن در 4 ماه گذشته تصریح نمود: تلاش کنید در حفظ نیت اولیه تشکیل این پویش که رضای خدا و خدمت به مجموعه بانوان پردیس بوده است، همواره کوشا باشید و در این زمینه با خداوند متعال معامله کنید. بدانید که اجر و مزد واقعی بنیان‌گذاران و پایه‌ریزان یک امر خیر در نزد خداوند محفوظ است.

ایشان ضمن تقدیر از فعالیت‌های گسترده و متنوع صورت گرفته در این کانال، به لزوم بهره‌مندی بیشتر از این فضا در جهت رشد و تعالی فضای دینی اشاره نمودند و بیان کردند: تلاش کنید از فضای ایجاد شده در جهت رشد، تعالی، تربیت دینی و مذهبی دانشجویان بهره وافی و کافی را ببرید و از تجربیات به دست آمده در این فضا در جهت برخورد با مسائل روز جامعه  و برنامه‌ریزی‌های آتی بهره‌مند شوید.

رئیس پردیس خواهران در پایان ضمن تشکر از تلاش‌های بی دریغ معاون دانشجویی فرهنگی و اعضای پویش مذکور، تاکید نمودند: بهتر است کارهای تولیدی این مجموعه که از ارزش بالایی برخوردار است در جهت بهره‌مندی آیندگان در آلبومی ماندگار حفظ و ثبت شود.


نظر شما :