تشکر رئیس محترم پردیس خواهران از اساتید، کارکنان و دانشجویان به سبب همت والایشان در راه‌اندازی و بهره‌مندی از آموزش مجازی

۲۴ خرداد ۱۳۹۹ | ۱۲:۴۰ کد : ۲۵۱۷ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۷۵۷

بسم الله الرحمن الرحیم

«الحمدلله رب العالمین و لا حول و لا قوه الا بالله و صلی الله علی محمد و آله الطاهرین»

اولین تجربه ترم مجازی در حالی رو به پایان است که روزهای اول، باور بسیاری از امور که در این دوران به بار نشست برای همه ما مشکل بود. اضطراب و دلهره، دل‌های اساتید و دانشجویان و مسئولان را نسبت به حرکتی که  قبلا لوازم و امکاناتش در پردیس فراهم نشده بود فراگرفته بود؛ حرکت جدیدی که چاره‌ای جز آغازش نبود و تجربه‌ای در این خصوص وجود نداشت.

ما در سنوات قبل، همراهی و همدلی و تلاش قابل تقدیر اساتید پردیس را بارها تجربه کرده بودیم ولی تجربه همراهی اساتید در شرایط سخت«ماندن در خانه برای همه» را نداشتیم؛ ایفای همزمان نقش‌های دوگانه معلمی و مدیریت اهل خانه مقتضی توانمندی و تدبیر و البته ایثار فوق العاده‌ای بود که قابل پیش‌بینی نبود.

در آغاز، نتیجه داشتنِ کلاس‌های مجازی و تضمین تلاش پر ثمر دانشجویان، مورد تردید بود و با وجود اینکه شور و شعف و جدّیت دانشجویان را قبلا بارها نظاره‌گر بودیم، ولی اینبار در اوج مشکلات مجازی، مجاهدتی سخت در جلوه نمایی علم‌آموزی لازم بود.

 مسئولان پردیس، در طول سی ساله عمر آموزش، همواره ناظر سعی و تلاش خالصانه همکارانمان در آموزش حضوری بودند ولی انتظار احیای آموزش مجازی  با دستان خالی و بدون آمادگی پیشین، انتظاری غیر متعارف بود.

ولی لطف خدا در این دوره نیز،  شامل حالمان شد و توجهات حضرت آیت الله مهدوی کنی(ره) از عالم برزخ، بدرقه راهمان گردید و توفیق استقامت درانجام عهدی که با او بسته بودیم نصیبمان شد و حرکتی شکوهمند با همبستگی اساتید و دانشجویان و مدیران و کارمندان، آغاز شد و به زیبایی به ثمر نشست.

خداوندا تو شاهدی که به مدد تو، بانوان متدین، جلوه دیگری از توانمندی را متجلّی کردند و اساتید و همکارانم، افتخار دیگری را در پردیس رقم زدند و فراتر از انجام وظایفشان، شبانه روز با تو معامله کردند و برای علم آموزی دخترانمان، مادرانه دلسوزی‌ها کردند؛ و دخترانمان با صداقت و مجاهدت، سختی‌های آموزش مجازی را به جان خریدند و با شور و نشاط، برای پرثمر شدن زحمات اساتیدشان، سعی و تلاشی قابل تقدیر نمودند.

خداوندا تو بر ایثار و مجاهدت کم نظیر همکاران جوانمان در همیاری و همدلی و رفع مشکلات اساتید و دانشجویان و هموار کردن مسیر علم‌آموزی نظاره‌گر بودی؛ و در همه این اوقات، تو شاهد بودی که بارها قلبم از تلاش عزیزانم مشعوف و چشمم پر اشک و دلم پرسوز و زبانم به دعا گشوده شد و سراسر وجودم از شکر تو لبریز گشت.

بارالها! دعاهایم را در حق آنها و عزیزانشان مستجاب نما و در این دوران یتیمی آخر‌الزمان، خانواده متدین و مجاهد پردیس خواهران را  در دریای بیکران رحمت خود قرار ده و بر همبستگی و عزت و بالندگی آنان بیفزا و  نام آنان را در زمره یاران حضرت ولی عصر(عج) ثبت نما.  آمین یا رب العالمین.

                                                                      قدسیه مهدوی

                                                                رئیس پردیس خواهران

 


نظر شما :