برگزاری ویژه برنامه سالروز ورود دردانه‌های حضرت مادر به دانشگاه به همت کانون شهدای گمنام به صورت مجازی

۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۱۱:۴۷ کد : ۲۴۸۴ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۹۰۰

اَلسَّلامُ عَلَیْکم یا اَیُّهَا الشُّهَداء وَ الصِّدّیقین

بسم الله الرحمن الرحیم

تکریم شهیدان، تکریمِ ایثار و اخلاص است؛ تکریم دل‌های نورانی و جان‌های لبریز از صفا و نورانیّت است. از کار شما قدردانی می‌کنم. رحمت خدا بر شهیدان عزیز باد.( سیّدعلی خامنه ای2/8/1387)

همزمان با ایام پر برکت لیالی قدر و به مناسبت سالگرد شهدای گمنام دانشگاه امام صادق پردیس خواهران، ویژه برنامه سالروز ورود دردانه‌های حضرت مادر به دانشگاه به همت کانون شهدای گمنام پردیس به صورت مجازی در روز سه شنبه 23 اردیبهشت با ارائه برنامه‌های متنوعی برگزار گردید.

به همت معاونت دانشجویی فرهنگی پردیس خواهران در این ویژه برنامه، فعالیت‌هایی چون  مسابقه عکس و دلنوشته با موضوع شهدای گمنام، به نمایش گذاشتن عکس و دلنوشته های دانشجویان پردیس از سراسر کشور در کانال جهت انتخاب بهترین‌ها با آرای کسب شده توسط بینندگان کانال،  پخش صوت قرائت زیارتنامه شریف شهدا،  پخش نماهنگ "پیامی دارم " بر اساس آیه170 سوره آل عمران که رهبر معظم انقلاب به آن تاکید فراوانی نموده اند،  ارائه بخشی از خاطرات شهدا،  متن پیام مقام معظم رهبری در حاشیه تشییع و خاکسپاری پیکر مطهر شهدای گمنام دفاع مقدس در یکی از دانشگاه‌های کشور، پخش نماهنگ بسیار زیبای شهدای گمنام با گویندگی یکی از دانشجویان ورودی 97، پخش مصاحبه با دکتر مهدیه مهدوی کنی، عضو هیات علمی پردیس خواهران پیرامون سوال و جواب نور چشمی های دانشگاه (شهدای گمنام) انجام شد.

بدین وسیله قدردان نیات خدا پسندانه یکایک عزیزان هستیم و از خداوند متعال توفیق و پاداش برای همه بزرگواران مسألت می‌نماییم.

                   


( ۱ )

نظر شما :