برگزاری نشست صمیمانه رئیس محترم پردیس خواهران با کارکنان دانشگاه

۲۰ بهمن ۱۳۹۸ | ۱۲:۱۲ کد : ۲۳۹۵ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۱۳۵۰

نشست صمیمانه‌ای با حضور رئیس پردیس خواهران، معاون منابع انسانی و پشتیبانی و کارکنان رده‌های مختلف شغلی در پردیس خواهران برگزار شد.

در این نشست رئیس پردیس خواهران ضمن تاکید بر اهمیت وجود عشق و علاقه در کار، زندگی، خانه و خانواده خاطرنشان کرد: عشق و علاقه و داشتن حس خوب نسبت به وظایف محوله در امور شغلی و زندگی از مهمترین عوامل تاثیرگذار در افزایش انگیزه و نشاط افراد و ارتقاء اثربخشی و بهره‌وری آنان است.

وی ضمن اشاره به تاثیر توجه به خوبی‌ها و نکات مثبت در زندگی افزود: افرادی که به داشته‌های خود و امور خیر زندگی توجه و تمرکز  ویژه دارند، از زندگی و جایگاه اجتماعی و اقتصادی خود بالاترین بهره و لذت را می‌برند.

رئیس پردیس خواهران در ادامه ضمن تاکید بر لزوم شکرگزاری در زندگی تصریح نمود: توجه به خیر و خوبی و شکرگزاری بابت نعمت‌های الهی، عشق و علاقه به خانه، خانواده، همسر و فرزندان را می‌افزاید و سبب افزایش برکت مادی و معنوی می‌شود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: با فرهنگ‌سازی در خانه و خانواده می‌توانیم جامعه‌ای سالم بسازیم و در کنار هم کمبودها را جبران کرده و از خوبی‌هایش لذت ببریم.

گفتنی است در ادامه این برنامه کارکنان پردیس ضمن بهره‌مندی از بیانات ارزشمند رئیس پردیس خواهران و صرف نهار در یک محفل گرم و صمیمی به بیان خاطرات شنیدنی از دوران شغلی و تحصیل‌شان پرداختند.

      


( ۳ )

نظر شما :