مسابقات ورزشی جشنواره پاییزه به مناسبت گرامیداشت روز دانشجو برگزار شد

۲۴ آذر ۱۳۹۸ | ۱۲:۳۵ کد : ۲۳۰۶ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۸۷۳

به همت اداره تربیت بدنی و با همکاری معاونت دانشجویی و فرهنگی جشنواره ورزشی پاییزه برگزار شد.

این دوره از مسابقات به مناسبت گرامیداشت روز دانشجو، طبق تقویم آذر ماه اداره تربیت بدنی و با هدف غنی‌سازی اوقات فراغت، مبارزه با فقر حرکتی و ایجاد روحیه نشاط و شادابی میان دانشجویان با شرکت 62 نفر از دانشجویان در قالب دو رشته ورزشی در سطح پردیس و اقامتگاه برگزار گردید.

مسابقات ظهر روز شنبه 16 آذر در رشته طناب کشی در سالن ورزشی پردیس با شرکت 21 نفر و در قالب 7 تیم برگزار شد و تیم زهرا نیکبخت، فاطمه بابایی، لیلا صادقی مقام اول، تیم فاطمه دلیلی یاوری، فاطمه خدری و مرضیه محمدقلی‌ها مقام دوم، تیم زینب صمدیان، محدثه وطن پور و راضیه اباذری مقام سوم را کسب کردند.

همچنین عصر روز شنبه 16 آذر نیز مسابقات طناب کشی در سالن ورزشی اقامتگاه با شرکت 24 نفر و در قالب 6 تیم 4 نفره برگزار گردید و در پایان فاطمه خوشدل، زهرا فقفوری،‌ زینب سیدکوثری و مرضیه قوی‌دل مقام اول، ‌مبینا صالحی، لیلا صادقی،‌ مائده احمدی، خاطره احمدی مقام دوم و فاطمه فاضل نیا، ثنا ترک دولت پور،‌ ریحانه اسلامی و مرضیه معنوی مقام سوم را به دست آوردند.

مسابقات مهارت‌های فردی والیبال نیز در روز چهارشنبه 20 آذر در سالن ورزشی پردیس خواهران برگزار شد و شرکت‌کنندگان در اجرای مهارت پنجه بالای سر با یکدیگر رقابت نمودند و در پایان فاطمه یونسی و زینب صمدیان مقام اول، زهرا میرزا کریمی مقام دوم و مرضیه فرجی به مقام سوم دست یافتند.

در پایان مسابقات از شرکت کنندگان با اهداء جوایز و گواهی، تقدیر به عمل آمد .


( ۲ )

نظر شما :