افتتاح از سازه کراس فیت در سالن ورزشی پردیس خواهران

۲۰ آذر ۱۳۹۸ | ۰۷:۴۱ کد : ۲۳۰۳ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۵۲۵

مراسم افتتاح از سازه کراس فیت با حضور رئیس پردیس خواهران، معاون فرهنگی دانشجویی و معاون منابع انسانی و در حضور تعدادی از کارکنان و دانشجویان در روز سه شنبه 19 آذر در سالن ورزشی پردیس خواهران برگزار شد.

 مسئول تربیت بدنی پردیس خواهران در این مراسم ضمن اشاره به حمایت‌های رئیس پردیس خواهران در ایجاد چنین امکاناتی و تشکر ویژه از ایشان، به ارائه گزارشی از سازو کارهای انجام شده در تهیه این سازه و اهداف آن و همچنین نحوه استفاده از هر کدام از ابزارهای آن به صورت عملی و کاربردی مبادرت نمود.

در ادامه حاجیه خانم مهدوی کنی، رئیس پردیس خواهران ضمن تشکر از زحمات مسئولان در راه‌اندازی این سازه در سالن ورزشی پردیس خواهران بیان کرد: همانطور که مستحضر هستید در آموزه‌های دینی ما تاکیدات فراوانی به مقوله سلامتی و تندرستی جسم و جان شده است لذا همه ما باید به سلامتی توجه ویژه کرده و آن را از اهم امور در زندگی قرار دهیم.

وی در ادامه به زحمات بسیار زیاد مسئولان در تهیه این سازه اشاره کرد و خاطر نشان نمود: زمانی حاصل زحمات این بزرگواران به بار می‌نشیند که جامعه پردیس خواهران استفاده مفید و موثری از این سازه انجام دهد و بهره برداری خوبی از این امکانات ببرد.

رئیس پردیس خواهران به لزوم توجه جوانان به مقوله سلامتی اشاره کرد و تصریح نمود: این مملکت و این نظام برای پیشبرد اهدافش به جوانان سالم و شاداب نیاز دارد و این سلامتی با برنامه‌ریزی صحیح و بهره‌مندی مناسب از امکانات موجود محقق می‌گردد.

وی در همین راستا به اهمیت یادگیری ورزش‌های رزمی، دفاع شخصی و استقامتی توسط دانشجویان اشاره نمود و افزود: این گونه ورزش‌ها برای دانشجویان مومن و بسیجی و مدافعان نظام و انقلاب اسلامی لازم و ضروری است.

 شایان ذکر است در پایان این مراسم از دانشجویان برگزیده در مسابقات ورزشی با اهدای جوایزی تقدیر به عمل آمد.

        

        

 


نظر شما :