برگزاری نشست صمیمانه با رئیس محترم پردیس خواهران در آستانه آغاز به کار دانشگاه‌ها

۲۵ شهریور ۱۳۹۸ | ۰۸:۳۲ کد : ۲۱۸۸ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۴۷۲

در آستانه بازگشایی دانشگاه‌ها و فصل پویایی علم و دانش، نشست صمیمانه‌ای با حضور ریاست محترم پردیس خواهران و جمعی از کارکنان مجموعه برگزار شد.

رئیس محترم پردیس در این نشست ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام سوگواری سید و سالار شهدا، حضرت امام حسین(ع) و آرزوی قبولی عزاداری‌های کارکنان مجموعه، به کارها و فعالیت‌های خطیری که تاکنون در پردیس خواهران انجام شده است اشاره کرد و بیان نمود: به لطف خدا و به همت و تلاش اعضای محترم پردیس خواهران در این مدت 30 ساله که از تاسیس این مجموعه می‌گذرد، شاهد تحولات و تغییرات مثبت عظیمی در این دانشگاه بوده‌ایم.

ایشان همچنین به اهمیت مدیریت مشارکتی در انجام کارها در یک سازمان اشاره کرد و تصریح نمود: از آغاز فعالیت دانشگاه تا به امروز همواره سعی کرده‌ایم در ترویج این نوع مدیریت و فرهنگ‌سازی آن گام برداریم و به حمد خدا این بینش تاثیرات به سزایی در عملکرد تک تک اعضای دانشگاه داشته است.

حاجیه خانم مهدوی کنی به اهمیت مدیریت مشارکتی و تاثیر آن در رشد و تحول یک سازمان پرداخت و در این زمینه خاطر نشان کرد: مدیریت مشارکتی سبب رشد و پویایی همه افراد یک سازمان می‌شود. لازم است در این روش، اختیارات لازم به افراد تفویض شود و مسئولان و مدیران نیز در هنگام تفویض اختیارات، نظارت همه جانبه بر عملکرد افراد داشته باشند. همچنین با ایجاد احساس کارآمدی در افراد، انگیزه، خلاقیت و اشتیاق کارکنان را افزایش دهند.

ایشان در همین راستا افزود: از جمله مواردیکه می‌تواند نقش به سزایی در تحقق انجام مشارکتی کارها ایفاء نماید، رعایت اصول اخلاقی، احترام متقابل به یکدیگر و ایجاد حس رضایت در افراد مشارکت‌کننده است.

رئیس پردیس خواهران در ادامه بیان کرد: لازم است در آستانه شروع کار دانشگاه‌ها، همه با هم یکدل و همصدا،  عهد و میثاق ببندیم تا در جهت تحقق اهداف دانشگاه از هیچ تلاشی فروگذار نکنیم  و در این راه خود را مسئول بدانیم و تحت هر شرایطی از اهداف سازمان حمایت کنیم و بدانیم خداوند ناظر و آگاه به کارهایمان است و کاری که برای خدا و رضایت او انجام شود، حتما به هدف می‌رسد.

در پایان برخی از کارکنان پردیس خواهران به ارائه دیدگاه‌ها و نظرات خود مبنی بر چگونگی تحقق اهداف دانشگاه و پیشبرد بهتر کارها و فعالیت‌ها پرداختند.

 

          


نظر شما :