تبریک به مناسبت میلاد با سعادت امام حسن مجتبی (علیه السلام)

۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ | ۱۳:۲۵ کد : ۲۰۶۴ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۵۲۷

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ

سلام بر گل زیبا در بوستان حُسن نبوی، سبط اکبر، الگوی کمال و آینه جمال که میلادش در نیمه رمضان، رویش گلی در بوستان خدا بود. سلام بر مجتبای آل محمد (صلی الله علیه و آله) ، فرزند برومند حضرت علی (علیه السلام) و حضرت زهرا (سلام الله علیها) که گوهر دریای فضیلت بود. سلام بر آن آینه حُسن ازلی که تولد فرخنده‌اش در آستانه شب های قدر، برکتی صد چندان بر سفره افطار و سحر روزه داران ایجاد کرده است.

امشب، هر ستاره‌ای را که رصد می‌کنیم، نام تو را می‌بینیم که به وسعت یک آسمان، می‌درخشد و شوق پرواز را در دل‌مان طنین انداز می‌کند؛ با وضو در نور امامتت، شیرینی کرامتت را می چشیم. به‌راستی آن‌که از آبروی تو وساطت می‌طلبد، تشنه باران هدایت توست و آن‌که حاجت را بهانه کرده، تشنه رفاقت با توست. به حق شادی میلاد با سعادتت، چشمان ما را به سوی  عنایت و کرمت بگشای تا طعم سفره مهربانی را بچشیم؛ بی‌شک هیچ زخمی از بارش کرامت بارانی‌‌ات بی‌مرهم نمی‌‌ماند و هیچ دردی در پرتو سخاوتت بی‌درمان نمی‌گردد. تو آمده‏‌ای تا منادی عشق و مهربانی در دورترین کوچه‌‏های تاریک شب باشی. تو آمده‌ای، تا اشک ها، باران‏ های بهاری شوند. جاده‌‏ها عاشقانه به تو ختم شوند و همه راه ‏ها، صراط مستقیم شود.

بدین وسیله میلاد با سعادت چشمه سخاوت، کریم اهل بیت، حضرت امام حسن مجتبی(علیه السلام) را به استادان ارجمند، کارکنان محترم و دانشجویان گرامی تبریک عرض می‌نمائیم. امید است در سایه توجهات حضرت حق دست ‌های نیازمان  از چشمه سخاوت اهل بیت به ویژه حضرت امام حسن مجتبی کوتاه نشود و جزو بندگان خاص خدا  باشیم.

                                                                         پردیس خواهران


نظر شما :