پیام تقدیر و تشکر جامعه دانش‌آموختگان پردیس خواهران

۲۶ فروردین ۱۳۹۸ | ۰۹:۲۴ کد : ۱۹۸۸ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۴۳۵

ریاست محترم دانشگاه امام صادق علیه السلام پردیس خواهران، سرکار حاجیه خانم مهدوی دامت عزها

با عرض سلام و احترام

 تقارن ایام پر نور و مبارک ماه شعبان را با برگزاری اولین جلسه دفاع رساله دکتری مدیریت آموزشی در پردیس خواهران به فال نیک گرفته و خدمت سرکارعالی تبریک و تهنیت عرض می نماییم. البته به بارنشستن زحمات سرکار عالی و سایر مدیران مجموعه پردیس  در ایجاد و گسترش یکی از رشته های ضروری و کاربردی در حوزه تعلیم و تربیت با جذب بانوان مستعد و توانمند و پرورش آنان، مورد انتظار بود. کما اینکه به حول و قوه الهی درخشش دانشجویان پردیس در مقاطع علمی و اجرایی در سایر دانشگاه ها و مراکز علمی نیز امری قابل توجه و تحسین بوده و هست.

این در حالی است که دانش آموخته گرامی سرکار خانم دکتر نیره رحمانی با مدرک  کارشناسی ریاضی ، ضمن حفظ کیان خانواده ( با داشتن 3 فرزند ) و همکاری در گروه معارف اسلامی و علوم تربیتی، موفق به کسب رتبه اول در گروه آموزشی خود شدند. همکاری وثیق ایشان در حوزه اجرایی پردیس در مقطع دکتری نیز ادامه یافت تا نهایتا در حال حاضر در کسوت مدیریت گزینش پردیس خواهران ایفای نقش می نمایند.

لذا جامعه دانش آموختگان با اغتنام این فرصت بر خودواجب می داند که از اعضای محترم گروه علوم تربیتی و معارف اسلامی، به خصوص استاد راهنمای معارفی، و دست اندرکاران دلسوز  پردیس خواهران، که همگی مرهون مجاهدت های صادقانه آن استاد فرزانه حضرت آیت الله مهدوی کنی (ره) در ایجاد و تحقق چنین بستر دانشگاهی برای فعالیت مستقل بانوان با رویکرد اسلامی می باشند؛ تقدیر و تشکر نماید.امید است این تلاش خالصانه مورد توجهات خاصه حضرت ولی عصر(عج) قرار گیرد.

جامعه دانش آموختگان پردیس خواهران امام صادق علیه السلام

 


نظر شما :