دیدار نوروزی با رئیس محترم پردیس خواهران

۱۷ فروردین ۱۳۹۸ | ۱۴:۴۳ کد : ۱۹۷۹ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۴۹۴

به مناسبت آغاز سال نو و شروع فعالیت رسمی دانشگاه‌ها، نشست صمیمانه‌ای با حضور رئیس محترم پردیس خواهران، استادان گرامی و کارمندان خدوم دانشگاه در روز شنبه 17 فروردین 98 در مصلای پردیس خواهران برگزار شد.

در این نشست حاجیه خانم مهدوی کنی، رئیس پردیس خواهران ضمن تبریک سال نو و آرزوی سلامتی و بهروزی برای همه مردم عزیز میهن اسلامی به بیانات ارزشمند مقام معظم رهبری در سال جدید و توجه ویژه معظم له به رونق تولید ملی اشاره کرد و خاطرنشان نمود: ان شاء الله در سال جدید با عنایات پرودگار متعال با همه توان در راه تربیت دانشجویانی متعهد، مهذب و متخصص و همچنین تولید آثار علمی ارزشمند و کاربردی کوشا باشیم  و نقش ارزنده‌ای در رونق تولید ملی داشته باشیم.

ایشان در ادامه به حوادث اخیر کشور مبنی بر جاری شدن سیل در برخی از نواحی کشور اشاره کرد و افزود: متاسفانه سیل آسیب‌های جدی به برخی از مناطق کشور زده است که باعث ناراحتی همه ما شده است. در این شرایط بر همه ما واجب است تا با همدلی و همیاری دست برادران مسلمان خود را بگیریم و با تمام توان در جهت کمک به آنان گام برداریم. ان شاء الله پردیس خواهران هم مانند دیگر مواقع، همدلی و همکاری خوبی داشته باشند و کمک‌های همگانی خوبی در این زمینه انجام دهند.

رئیس پردیس خواهران در پایان به نقش همدلی و همکاری در بهبود روند فعالیت ها در هر شغل و منصبی پرداخت و در این باره تصریح نمود: باید به جایگاه همدلی در همه امور زندگی توجه کنیم تا مانع نفوذ دشمنان اسلام شویم و بتوانیم با حمایت‌های یکدیگر کارهای متعالی و بزرگی در هر سمت و جایگاهی انجام دهیم.

  

 


نظر شما :