برگزاری نشست صمیمانه رئیس پردیس خواهران با جمعی از کارکنان

۱۹ اسفند ۱۳۹۷ | ۱۳:۲۹ کد : ۱۹۶۶ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۷۷۰
برگزاری نشست صمیمانه رئیس پردیس خواهران با جمعی از کارکنان

به مناسبت میلاد با سعادت حضرت زهرا (س) و بزرگداشت روز زن و مادر نشست صمیمانه‌ای بین رئیس محترم پردیس خواهران و کارکنان برگزار شد.

رئیس پردیس خواهران در این نشست ضمن تبریک ایام با سعادت میلاد بانوی دو عالم، حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن و مادر، به نقش محبت و دوستی در زندگی و محیط‌های کاری اشاره کردند و تصریح نمودند: وجود عشق و محبت در هر کاری از جمله مادری، معلمی، کارمندی و غیره بسیار تاثیرگذار است. وجود این ویژگی در زنان از ویژگی‌های بارزی است که در رشد و شکوفایی آنان موثر است. زنان این ویژگی را دارند که می‌توانند عشق و محبت را  با احساس بیشتری بروز دهند و این لازمه ویژگی مادری است.

ایشان در ادامه به ویژگی های بارز حضرت زهرا (س) اشاره کردند و خاطر نشان نمودند: این بانوی یگانه در همه امور زندگی بی‌نظیر بودند و الگوی ارزشمندی برای همه زنان و مادران عالم هستند.

حاجیه خانم مهدوی کنی در ادامه ضمن تاکید بر ظهور و بروز نتایج اعمال انسان در زندگی به بیان روایاتی در این زمینه پرداختند و خاطر نشان نمودند: انسان باید در هر شرایطی مراقب و مواظب اعمال و رفتار خود باشد و به بهترین شکل ممکن به انجام آن مبادرت نماید و بداند خداوند همیشه ناظر و شاهد اعمال ماست و هر کس نتایج کارهای خود را چه خوب و چه بد می‌بیند.

گفتنی است در پایان این نشست صمیمانه برخی از کارکنان به بیان خاطراتی از دوران خدمتشان مبادرت نمودند و از کارکنان نمونه پردیس توسط معاونت منابع انسانی و پشتبانی تقدیر به عمل آمد.


نظر شما :